Bandi radí

Jakou kravatu si vybrat na svatbu jako ženich nebo svatební host

Chystáte vlastní svatbu nebo jdete na svatbu jako svědek či host? Mějte na paměti, že si nestačí vzít pouze slušivý oblek, abyste měli vyhráno. Záleží i na nejmenších detailech, mezi které bezpochyby patří i výběr správné kravaty. Věděli jste, že se nehodí, aby ženich a svatební host měli stejnou kravatu? Přečtěte si, jak při výběru neudělat chybu a přispět ke slavnostní atmosféře této výjimečné události.

Barevnou kravatou zaujmete nejen jako svatební host

Podtrhněte jedinečnou roli ženicha

Svatební pár, který tvoří nevěsta s ženichem, by měl mezi ostatními vynikat. Nevěstě k tomu pomohou bílé či krémové šaty a ženichovi správně zvolené doplňky. Kravatu vybírejte podle barvy nevěstiných šatů. Bude mít na sobě bílé šaty? Pak se s ní skvěle sladíte bílou kravatou. Ta může být i s nádechem lesku. Pokud chcete vypadat ještě slavnostněji, doporučujeme vám zvolit regatu. Prohlédněte si slavnostní kravaty i regaty, ve kterých budete působit opravdu dokonale.

Ideální barvy pro svatebčany

Pokud není přáním nevěsty a ženicha, aby byl svědek či svatební host sladěný do určitého barevného odstínu, jsou pro vás perfektní volbou světlé odstíny kravat či motýlků. Svatba je slavnostní událostí, a tak se nebojte sáhnout po radostných barvách, jako je jasně modrá, růžová nebo fialová. V případě, že jdete s partnerkou, zvolte kravatu v barvě jejích šatů. Budete tak vypadat jako dokonalý pár.

Oblékněte se na svatbu dokonale

Nakupujte z pohodlí domova nebo se svěřte do rukou profesionálů

Pořiďte si elegantní kravaty i další svatební doplňky z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos. Pokud si s výběrem nevíte rady, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců pomůže s výběrem tak, abyste udělali perfektní dojem. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Rady a tipy

Skvělou volbou na svatbu jsou také motýlky, které po svatbě vynosíte i na další společenské akce, jako jsou plesy nebo oslavy jubileí. Prohlédněte si elegantní motýlky pro všechny příležitosti.

Mohlo by vás zajímat