Bandi radí

Podtrhněte váš elegantní vzhled motýlkem. Jak a kam ho nosit?

Motýlek se v posledních letech stal oblíbeným doplňkem mužů. Ne všichni ovšem ví, jak, a především kam ho nosit. Ujistěte se, že neuděláte společenské faux pas. Přečtěte si, kdy s motýlkem oslníte a kdy byste ho raději měli nechat doma ve skříni.

V tomto elegantním outfitu uděláte perfektní dojem například na svatbě

Ideální volba na společenské události

Chcete pozvednout váš outfit na ještě vyšší úroveň? Pak si uvažte motýlka. Na svatbě nebo oslavě jubilea perfektně vyniknete v jasných světlejších tónech barev, například světle modré nebo růžové. Na večerních událostech, jako je ples nebo návštěva divadla, uděláte skvělý dojem s tmavšími barvami, například bordó nebo černá. Jedná se také o ideální způsob, jak se barevně sladit s šaty vaší partnerky a vytvořit tak dokonalý pár. Podívejte se na pánské motýlky, které vás promění v elegána.

S motýlkem zabodujete i ve volném čase

Tento stylový doplněk perfektně oživí váš outfit na večeři s přáteli, rodinnou sešlost nebo rande. Ve volném čase se nebojte výraznějších barev a vzorů, které podtrhnou váš osobitý vzhled. Oblékněte si například kombinaci tmavých bavlněných kalhot, světlejší košile a tmavého motýlku s moderním geometrickým vzorem.

Pozor, ne vždy je motýlek správnou volbou

Pokud byste si motýlka vzali do práce, nepochybně byste na sebe upoutali pozornost. Ne však v dobrém slova smyslu. Do kanceláře i na obchodní jednání proto volte kravatu. Stejným pravidlem se řiďte i v případě maturity, státnic nebo pohřbu. K těmto příležitostem se tento slavnostní doplněk vůbec nehodí.

Tip, jak vázat motýlek jako profík

Díky profesionálnímu videonávodu zvládne uvázat motýlek každý. Chcete si ušetřit čas i námahu? Pak si pořiďte předvázaného motýlka, kterého jednoduše pomocí pásky a háčku přizpůsobíte šířce vašeho krku. Budete vždy vypadat upraveně. Prohlédněte si předvázané motýlky.

Mohlo by vás zajímat