BANDI radí

Víte, kam si vzít kravatu a kam motýlek?

Společenská hodnota motýlku a kravaty je na stejné úrovni, motýlek je však vnímán jako více formální a slavnostnější a rozhodně zvyšuje elegantnost každého outfitu. Podvědomě je spojován s inteligencí a umožňuje daleko více vystoupit z davu, českými muži je přesto stále ještě spíše opomíjen. Víte, kam si vzít spíše kravatu a jaká pravidla platí pro uvazování a nošení motýlku?

Slušivý motýlek vyvolává dojem sebevědomého muže
Slušivý motýlek vyvolává dojem sebevědomého muže

Kam se hodí motýlek?

Ženy milují muže s motýlkem, protože je nosí muži sebevědomí. Pro večerní události, jako jsou například taneční, patří rozhodně černý motýlek, především pak ke smokingu. Pro denní události volte motýlek ve světlejších barvách, skvěle doplní volnočasová saka.

Kravata jako základ byznysu

Kravata sluší prakticky každému. Hodí se jak do zaměstnání, tak i pro slavnostní a formální události. Výběr kravaty záleží na příležitosti, barvě a vzoru. Nejčastějším využitím je obchodní a pracovní prostředí, kde již kravata jako doplněk takřka zdomácněla.

Kravata je jednoznačnou volbou do zaměstnání

Jak má správně motýlek vypadat?

Každý správný gentleman by měl umět uvázat motýlek. Jak má takový správně uvázaný motýlek vypadat? Podívejte se na jednoduchý videonávod, jak na to. Motýlek musí být především dostatečně utažený, šířka by měla korespondovat s vnější linií obočí. Pokud však nechcete s uvazováním ztrácet čas a trpělivost, vyberte si některý z předvázaných motýlků v e-shopu www.BandiVamos.cz. Ušetříte čas a budete vypadat vždy dokonale upraveně.

Tip pro vás

Chcete vědět, kdy si vzít jakou kravatu? Přečtěte si, kam se hodí vzorovaná nebo barevná kravata a vyhněte se módním trapasům.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.