Bandi radí

Víte, kam si vzít kravatu a kam motýlek?

Společenská hodnota motýlku a kravaty je na stejné úrovni, motýlek je však vnímán jako více formální a slavnostnější a rozhodně zvyšuje elegantnost každého outfitu. Podvědomě je spojován s inteligencí a umožňuje daleko více vystoupit z davu, českými muži je přesto stále ještě spíše opomíjen.

Víte, kam si vzít spíše kravatu a jaká pravidla platí pro uvazování a nošení motýlku?

Víte, kam si vzít kravatu a kam motýlek?
Slušivý motýlek vyvolává dojem sebevědomého muže

Kam se hodí motýlek?

Ženy milují muže s motýlkem, protože je nosí muži sebevědomí. Pro večerní události, jako jsou například taneční, patří rozhodně černý motýlek, především pak ke smokingu. Pro denní události volte motýlek ve světlejších barvách, skvěle doplní volnočasová saka.

Víte, kam si vzít kravatu a kam motýlek?
Černý motýlek skvěle doplní váš noblesní vzhled ve smokingu

Kravata jako základ business

Kravata sluší prakticky každému. Hodí se jak do zaměstnání, tak i pro slavnostní a formální události. Výběr kravaty záleží na příležitosti, barvě a vzoru. Nejčastějším využitím je obchodní a pracovní prostředí, kde již kravata jako doplněk takřka zdomácněla.

Víte, kam si vzít kravatu a kam motýlek?
Kravata je jednoznačnou volbou do zaměstnání

Jak má správně motýlek vypadat?

Každý správný gentleman by měl umět uvázat motýlek. Jak má takový správně uvázaný motýlek vypadat? Podívejte se na jednoduchý videonávod, jak na to. Motýlek musí být především dostatečně utažený, šířka by měla korespondovat s vnější linií obočí. Pokud však nechcete s uvazováním ztrácet čas a trpělivost, vyberte si některý z předvázaných motýlků v e-shopu BandiVamos.cz. Ušetříte čas a budete vypadat vždy dokonale upraveně.

Tip pro vás

Chcete vědět, kdy si vzít jakou kravatu? Přečtěte si, kam se hodí vzorovaná nebo barevná kravata a vyhněte se módním trapasům.

Mohlo by vás zajímat