Bandi radí

K čemu slouží kapesníček do saka a jak ho nosit?

Oživte váš elegantní outfit kapesníčkem do saka. Budete v něm vypadat skvěle ve volném čase i na společenských událostech. Přečtěte si, k čemu přesně tento doplněk slouží a jak ho nosit podle pravidel společenské etikety.

Kapesníček do saka podtrhne váš dokonalý outfit

Proč se vám vyplatí pořídit si kapesníček do saka?

Kapesníček do saka je stylový doplněk pánské módy, se kterým budete vždy vypadat výjimečně. Perfektně vyzdvihne váš slavnostní i volnočasový outfit. Na společenských událostech, jako je svatba, ples nebo oslava jubilea, budete s kapesníčkem vypadat mnohem slavnostněji. Navíc se díky němu můžete sladit šaty a doplňky partnerky či nevěsty. Má vaše partnerka na ples červené šaty? Zvolte kapesníček do saka ve stejné barvě. Budete tak vypadat jako dokonalý pár.

Kapesníček do saka vynosíte do společnosti i ve volném čase

Podtrhněte váš originální vzhled kapesníčkem do saka na slavnostních událostech, jako je divadlo, svatba nebo například promoce. Jako pravý elegán budete působit také, pokud doplníte váš vzhled kapesníčkem i ve volném čase, například na rande, procházku městem nebo posezení s přáteli.

Poskládejte kapesníček do saka stylově

Kapesníček do kapsy saka můžete poskládat hned několika způsoby. Tradiční skládání kapesníčku a trojúhelníkový styl jsou vhodné pro formální příležitosti, jako je svatba, přednášky nebo vystoupení. Budete v nich vypadat čistě a upraveně.

Tradiční styl skládání kapesníčku
Trojúhelníkový způsob skládání

Jestliže chcete působit ležérně, ale přitom elegantně, vyzkoušejte styl skládání, kdy cípy kapesníčku trčí ven nebo nadýchaný způsob. Tyto varianty se hodí především na slavnostní příležitosti. Podívejte se na návod, jak jednoduše kapesníček poskládat

Ležérní styl skládání s cípy ven
Nadýchaný kapesníček do kapsy saka

Kde kapesníček do saka koupíte?

Pořiďte si kapesníček do saka z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz a vybírejte z mnoha barev či vzorů. Kapesníček můžete také zakoupit v kterékoli prodejně BANDI, kde vám s vhodným výběrem pomůžou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Věděli jste, že váš dokonalý vzhled můžete také vyzdvihnout manžetovými knoflíčky? Podívejte se na širokou nabídku luxusních manžetových knoflíčků BANDI.

Mohlo by vás zajímat