Doplňky

Kapesníček do saka – elegantní doplněk pro váš osobitý vzhled

Kapesníček do saka představuje doplněk pánské společenské módy, který perfektně oživí váš outfit. Ať už jdete na ples, svatbu nebo do divadla, vždy budete vypadat opravdu skvěle. Navíc se díky kapesníčku dokonale sladíte s vaší partnerkou. Podívejte se, z jakých kapesníčků do kapsy saka můžete vybírat.

Kapesníčky do saka vám dodají na osobitosti

Modelová řada LUX

Kapesníčky řady LUX byly navrhnuty do čtvercového tvaru. Můžete si je proto do kapsy saka složit přesně podle vašeho vkusu nebo příležitosti, na kterou se chystáte. Díky kvalitnímu materiálu se navíc snadno skládají a drží pevně svůj tvar. Osloví vás velkou nabídkou módních barev i možností vybrat si lesklé nebo matné provedení.

Kapesníček do saka LUX 48
Kapesníček do saka LUX 39
Kapesníček do saka LUX 47

Modelová řada SPECIAL

Modelová řada SPECIAL představuje kapesníčky, které jsou předem složené. Ušetříte tak čas při oblékání na jakoukoli společenskou událost. Navíc můžete díky nastavitelné plastové výztuži na zadní straně kapesníčku změnit výšku kapesníčku, dosáhnete tak vždy originálního vzhledu. Vybírejte například z nadčasových odstínů černé, šedé nebo módních odstínů modré, fialové a růžové.

Kapesníček do saka SPECIAL 19
Kapesníček do saka SPECIAL 09
Kapesníček do saka SPECIAL 22

Jedinečné kapesníčky z limitované řady

K oblekům z limitovaných kolekcí návrháři od BANDI vytvořili také stylové doplňky ve stejném provedení. Jednoduše tak sladíte váš outfit také pánskou kravatou, motýlkem nebo slavnostní regatou ze stejné kolekce a navíc budete oblečeni ve stylu nejnovějších módních trendů. Podívejte se níže na kapesníčky z limitovaných kolekcí.

Kapesníček do saka NALDO
Kapesníček do saka MAGNELI
Kapesníček do saka GALDI

Pánské kapesníčky do saka vybírejte v pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz nebo si je přijďte prohlédnout do kterékoli prodejny BANDI. Podívejte se, kde je vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Bílý kapesníček do kapsy saka představuje základní doplněk každého muže. Hodí se totiž pro formální i neformální příležitosti a jednoduše jej sladíte s jakýmkoli outfitem. Podívejte se na nabídku bílých kapesníčků BANDI.

Mohlo by vás zajímat