Bandi radí

Ověřené tipy, jak si jednoduše sbalit oblek na pracovní cestu

Chystáte se na pracovní cestu, na které se neobejdete bez obleku? Pak se jej naučte zabalit tak, abyste na druhý den nevypadali, jako byste se v něm zrovna probudili. Přečtěte si, jak sbalit oblek na pracovní cestu.

Ověřené tipy, jak si jednoduše sbalit oblek na pracovní cestu
S kvalitním obalem na oblek se nemusíte bát cestování

S obalem na oblek je cestování bezproblémové

Není nic jednoduššího než dát oblek do obalu, díky kterému se vám nezašpiní, lehce jej přenesete, a navíc i pověsíte, což oceníte v autě nebo ve vlaku. Objednejte si univerzální obal na oblek z pohodlí vašeho domova a už nemusíte mít obavy o váš oblek. Oceníte jej nejen při cestování, ale také při uložení obleku do skříně, kdy se vám na něj nebude chytat prach a nedostanou se k němu ani případní škůdci.

Dávejte pozor, pokud oblek skládáte do kufru

Myslíte si, že nejbezpečnější místo v kufru je úplně dole ve spodní části? Omyl! Pokud byste oblek složili úplně dolů a dali na něj další věci, jen by se vám ještě více zmačkal. Proto pokud už oblek budete do kufru dávat, vždy jej položte jako poslední věc úplně nahoru a snažte se ho při skládání co nejméně přeložit.

Nezapomeňte oblek hned vybalit

Ať už máte oblek v kufru nebo v univerzálním obalu, který jste přehnuli napůl, vždy ho ihned po příjezdu pověste. Pokud chcete mít jistotu, že budete vypadat vždy upraveně, skvělou vychytávkou je horká pára, která látku narovná. Rozhodně nikdy oblek nežehlete obyčejnou žehličkou, používejte zásadně jen napařovací žehličku.

Tip pro vás

Pokud přijedete večer na hotel a hned ráno vás čeká důležitá obchodní schůzka a vy nemáte po ruce ani napařovací žehličku, ani čistírnu, kde by se o váš oblek postarali, nevadí. Až půjdete do sprchy, vezměte si oblek sebou a pověste ho do blízkosti sprchového koutu, avšak ne tak, aby se vám namočil. I pouhá horká pára ze sprchy pomůže vlákna hezky narovnat.

Mohlo by vás zajímat