BANDI radí

Revoluce v zapínání knoflíků u rukávů košil – univerzální manžeta košile

Pánské obleky BANDI vám představuje absolutní novinku v pánském společenském odívání. Univerzální manžeta na rukávu košile vám umožní použít zapínání rukávu jak na obyčejný knoflík, tak i na manžetové knoflíky. Proč tato změna a toto delikátní a praktické vylepšení?

Košile s univerzální manžetou
Košile s univerzální manžetou

Je známo, že manžetové knoflíky zaznamenaly návrat ve standardu pánské společenské módy. Jejich použití však bylo podmíněno nákupem košile, která je ušita s manžetovými rukávy bez knoflíků – pouze s otvory pro manžetové knoflíky. Jak to tedy vypadá v praxi? Sledujte fotografie s možnostmi zapínání a praktické možnosti použití při různých událostech.

Jistě Vás bude zajímat, proč by měl mít moderní muž manžetové knoflíky a ne jen obyčejné

a, manžetový rukáv u košile drží formu rukávu pánského saka a zachovává jeho tvar
b, manžetové knoflíky u rukávu košile jsou velice dobře vidět a dodají muži na eleganci a důraz na mužnosti
c, manžetové knoflíky podtrhnou a přidají na významu události, které se muž účastní

Pro lepší představu uvádíme praktické příklady plného využití univerzálního rukávu

Manažer – při zaměstnání v kolektivu používá zapínání na knoflík. Potřebuje-li se upravit a vylepšit svůj vzhled před obchodním jednáním, použije manžetové knoflíky, které jednoduše vloží do manžety. Totéž se týká odchodu manažera ze zaměstnání  přímo na společenskou událost v časové tísni, tj.  bez možnosti zastavit se cestou doma a převléknout se.

Taneční – mladý muž si před tanečními vybere košili s univerzálním rukávem. Ten v průběhu kurzů zapíná na obyčejný knoflík a na půlkolonu a závěrečnou si k té stejné košili vezme manžetové knoflíky. Tím dodá slavnostnímu okamžiku punc dokonalosti a jeho partnerka takovýto outfit jistě kladně ohodnotí.

Svatba – muž jako svatební host může mít na svatbě obyčejnou košili. Ale protože je to slavnost pro ženicha a nevěstu dosti významná, jistě přivítají, když svatební hosté budou krásně oblečeni. Pokud bude mít svatební host doma košili s univerzálním rukávem, není nic jednoduššího než si ji vzít společně s manžetovými knoflíky a podtrhnout význam této slavnosti.

Ples – ženy se krášlí a přikládají dosti značný význam svému zevnějšku při účasti na jakékoliv společenské události. Totéž očekávají od svého partnera. Manžetové knoflíky vám dodají důraz na mužnosti a vaší partnerce dobrý pocit a potěšení z vás. Svým dokonalým vzhledem můžete zároveň zdůraznit své společenské postavení.

Student – necháme na studentech a jejich individuálním zvážení, kdo bude mít větší šance pro úspěšné zvládnutí zkoušek. Zda zakomplexovaný student, který přichází před zkušební komisi v obleku po dědečkovi, ve vybledlé košili a s náušnicí v uchu nebo sebevědomý mladý muž v dokonalém společenském outfitu s manžetovými knoflíky, který působí důvěryhodným dojmem.

Obrázek číslo 1
Obrázek číslo 1
Obrázek číslo 2
Obrázek číslo 2
Obrázek číslo 3
Obrázek číslo 3

Popis k jednotlivým obrázkům tří možností zapínání univerzální manžety rukávu košile

Obrázek č. 1 – manžeta rukávu košile je zapnuta na knoflík, který je součástí košile a je prostrčen dovnitř rukávu. Forma zapnutí napodobuje tvar manžetového rukávu, ovšem bez manžetových knoflíků. Doporučujeme Vám při nošení pánského obleku, kdy rukáv košile zdůrazní tvar rukávu saka, který se tím na svém konci nedeformuje.

Obrázek č. 2 – manžeta rukávu je zapnuta klasicky. Knoflík je prostrčen vně, v základní poloze. Doporučujeme při nošení košile ke kalhotám do zaměstnání nebo pro volný čas.

Obrázek č. 3 – detail na zapnutý rukáv košile s manžetovými knoflíky. Stačí pouhé prostrčení knoflíku dovnitř rukávu, spojení manžety manžetovými knoflíky a dokonalost vzhledu muže je zajištěna.

Ke košilím s univerzálním rukávem vám doporučujeme vybírat z nepřeberného množství a druhů manžetových knoflíčků na e-shopu www.BandiVamos.cz. Aby nedocházelo k uniformitě a nepotkali jste se s kolegou, který má stejné manžetové knoflíky jako vy, nabídku manžetových knoflíků v krátkých časových intervalech pravidelně obměňujeme. Tzn., že zveřejněné obrázky slouží pouze pro inspiraci.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.