BANDI radí

Revoluce v zapínání knoflíků u rukávů košil – univerzální manžeta košile

Věděli jste, že existují košile, které zapnete na klasické i manžetové knoflíčky? Ještě před pár lety byste si k manžetovým knoflíčkům museli pořídit košili s dvojitou manžetou, kterou na klasické knoflíčky nezapnete. Teď však máte jedinečnou možnost pořídit si košili s univerzální manžetou.

Košile s univerzální manžetou
Košile s univerzální manžetou

Tři důvody, proč se vám manžetové knoflíčky budou hodit

  • manžetový rukáv u košile drží formu rukávu pánského saka a zachovává jeho tvar
  • manžetové knoflíčky u rukávu košile jsou velice dobře vidět a dodají vám na eleganci a mužnosti
  • manžetové knoflíky podtrhnou a přidají na významu události, které se účastníte

Kde všude využijete košili s univerzální manžetou

Ples – ženy se krášlí a přikládají značný význam svému zevnějšku při účasti na jakékoli společenské události. Totéž očekávají od svého partnera. Manžetové knoflíčky vám dodají na eleganci a vytvoříte tak s vaší partnerkou krásný pár.

Svatba – pokud se ženíte, skvěle zapůsobíte s manžetovými knoflíčky. Jdete na svatbu jako host? I v tom případě jsou manžetové knoflíčky perfektní volbou. Podtrhnete tak váš společenský outfit a přispějete k jedinečné atmosféře této významné události.

Taneční – v průběhu kurzů můžete košili zapínat na obyčejný knoflík. Na půlkolonu a závěrečnou si k té stejné košili vezmete manžetové knoflíky. Tím dodáte slavnostnímu okamžiku punc dokonalosti a vaše partnerka takovýto outfit jistě kladně ohodnotí.

Manažer – v kanceláři si vystačíte s košilí na klasické knoflíčky. Chystáte se na obchodní jednání a chcete se odlišit od ostatních? Stačí mít po ruce manžetové knoflíčky, které snadno vložíte do manžety. Tento trik využijete i v případě, že se rovnou z práce chystáte na společenskou událost a nemáte čas se převléknout. Manžetové knoflíčky vám dodají na slavnostním vzhledu.

Obrázek číslo 1
Obrázek číslo 1
Obrázek číslo 2
Obrázek číslo 2
Obrázek číslo 3
Obrázek číslo 3

Jak vypadá univerzální manžeta?

Obrázek č. 1 – manžeta rukávu je zapnuta klasicky. Knoflík je prostrčen vně v základní poloze. Doporučujeme při nošení košile do zaměstnání nebo pro volný čas.

Obrázek č. 2 – manžeta rukávu košile je zapnuta na knoflík, který je součástí košile a je prostrčen dovnitř rukávu. Forma zapnutí napodobuje tvar manžetového rukávu, ovšem bez manžetových knoflíků. Doporučujeme vám na společenské události k pánskému obleku, kdy rukáv košile zdůrazní tvar rukávu saka, který se tím na svém konci nedeformuje.

Obrázek č. 3 – detail na zapnutý rukáv košile s manžetovými knoflíky. Stačí pouhé prostrčení knoflíku dovnitř rukávu, spojení manžety manžetovými knoflíky a váš dokonalý vzhled je zajištěn.

Kde košile s jedinečnou univerzální manžetou pořídíte?

Prohlédněte si pánské košile s univerzální manžetou v módních barvách, které vynosíte při všech příležitostech. Ke košilím s univerzální manžetou vám navíc doporučujeme vybírat z široké nabídky manžetových knoflíčků.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.