Bandi radí

Věděli jste, že některé kravaty se na ples nehodí?

Kravatu se šikmými neboli diagonálními pruhy si muži velice oblíbili. Není se čemu divit. V práci s ní rozhodně uděláte perfektní dojem. Ať už se chystáte například do kanceláře, na poradu nebo na pracovní pohovor, budete vypadat jako dokonalý profesionál. Co vám však hrozí, když si ji vezmete na ples?

Jednobarevná kravata na ples
Na plese byste v takové kravatě mohli působit, že jste si zrovna odskočili z práce. Okolí by mohlo snadno nabýt dojmu, že jste se pro tuto slavnostní událost vůbec nepřevlékli. I kdyby se vám taková kravata líbila sebevíce, nechte ji raději doma a volte kravatu jednobarevnou. Vybírejte z lesklých i matných odstínů v moderním úzkém nebo klasickém střihu.

Nevíte si rady, jakou kravatu na ples vybrat? Prohlédněte si kravaty vhodné na tuto událost.
Kravata s diagonálními (šikmými) pruhy se skvěle hodí do zaměstnání

Dokonale uvázanou kravatou uděláte skvělý dojem

Důležitým krokem je správné uvázání kravatového uzlu, abyste vypadali upraveně po celý večer. Podívejte se na video, jak uvázat Windsor Full, který patří ke špičce mezi kravatovými uzly.

Tip pro vás

Vyzdvihněte váš perfektní vzhled elegantním pánským kabátem, který vás zahřeje i v těch nejchladnějších dnech. Prohlédněte si širokou nabídku pánských kabátů BANDI.

Mohlo by vás zajímat