Bandi radí

Víte, že barvou košile můžete ovlivnit vaše okolí? Odhalte tajemství bílé košile

Jak si získat přízeň potenciálních obchodních partnerů nebo skvěle zapůsobit na společenských událostech? Je to jednoduché. Pořiďte si do vašeho šatníku elegantní košili. Přečtěte si, kde všude vám bílá košile pomůže k úspěchu a kde by vám naopak mohla uškodit.

Pánský oblek BANDI Arante, Tailored Fit
Bílá košile vám může pomoct ovlivnit okolí ve váš prospěch

Udělejte perfektní dojem na svatbě

Ať už se chystáte na svatbu jako host, svědek nebo ženich, ve všech případech je pro vás bílá košile ideální volbou. Jedná se totiž o jeden z nejvíce slavnostních kousků, které si muž může obléknout. Na veselce zapůsobíte jako elegán, který si dává záležet na svém zevnějšku. Další výhodou bílé košile je to, že ji lze jednoduše kombinovat s ostatními prvky vašeho outfitu. Především s doplňky, jako jsou motýlky, kravaty a kapesníčky. Díky tomu se snadno sladíte s barvou šatů či doplňků vaší partnerky.

Pánský oblek BANDI Agnello, Tailored Fit
Ukázka slavnostního outfitu ženicha

Pomozte si k výhodně uzavřenému obchodu

Chodíte na obchodní schůzky? Pak byste se měli vyzbrojit bílou košilí, díky které budete vypadat jako čistotný muž a obchodní partner si udělá stejný obrázek i o firmě, kterou zastupujete. Snadno si tak získáte jeho důvěru, která je základem každého vztahu. A obzvlášť toho obchodního. Ale pozor. Pokud chodíte každý den do kanceláře mezi kolegy, naopak byste měli barvy košil střídat.

Víte, že barvou košile můžete ovlivnit vaše okolí? Odhalte tajemství bílé košile
Udělejte na obchodních schůzkách dojem sebevědomého profesionála

Přikloňte si zkušební komisi na vaši stranu

Pokud vás čeká maturita, státnice nebo jiné důležité zkoušky, bílá košile je pro vás jasnou volbou. Budete v ní vypadat naučeně a zkoušející vám tak odpustí i to, kdybyste něco neuměli. Naopak vám podají pomocnou ruku, když jim vhodným výběrem košile dáte najevo, že jste se na zkoušku pečlivě připravili. Košile samotná však nestačí. Přečtěte si, co dalšího si obléknout ke zkouškám.

Správný outfit je prvním krokem k úspěchu u zkoušek

Vykročte vstříc úspěchu a pořiďte si bílou košili

Chcete si získat lidi ve vašem okolí na svou stranu? Pak byste neměli zbytečně čekat a pořídit si elegantní košili z pohodlí vašeho domova v e-shopu. Nebo byste si košili rádi nejdříve vyzkoušeli? Potom vám doporučujeme navštívit kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem pomůže profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Na elegantní košili perfektně vyniknou stejně elegantní doplňky. Prohlédněte si módní kravaty i stylové motýlky pro každou příležitost.

 

Mohlo by vás zajímat