Bandi radí

Víte, že barvou košile můžete ovlivnit vaše okolí? Odhalte tajemství bílé košile

Jak si získat přízeň potenciálních obchodních partnerů nebo skvěle zapůsobit na společenských událostech? Je to jednoduché. Pořiďte si do vašeho šatníku elegantní košili. Přečtěte si, kde všude vám bílá košile pomůže k úspěchu a kde by vám naopak mohla uškodit.

Bílá košile vám může pomoct ovlivnit okolí ve váš prospěch

Pomozte si k výhodně uzavřenému obchodu

Chodíte na obchodní schůzky? Pak byste se měli vyzbrojit bílou košilí, díky které budete vypadat jako čistotný muž a obchodní partner si udělá stejný obrázek i o firmě, kterou zastupujete. A u firmy, ve které panuje pořádek, nemusí pochybovat, že by nedostal zboží včas a v jiné než stoprocentní kvalitě. Snadno si tak získáte jeho důvěru a jak jistě sami víte, důvěra je základem každého vztahu. A obzvlášť toho obchodního. Ale pozor. Pokud chodíte každý den do kanceláře mezi kolegy, naopak byste měli barvy košil střídat. Jinak byste mohli vypadat, že chodíte pořád v jedné, i když si každý den vezmete čistou košili.

Přikloňte si zkušební komisi na vaši stranu

Pokud vás čeká maturita, státnice nebo jiné důležité zkoušky, bílá košile je pro vás jasnou volbou. Budete v ní vypadat naučeně a zkoušející vám tak odpustí i to, kdybyste něco neuměli. Naopak vám podají pomocnou ruku, když jim vhodným výběrem košile dáte najevo, že jste se na zkoušku pečlivě připravili. Košile samotná však nestačí. Přečtěte si, co dalšího si obléknout ke zkouškám.
V bílé košili uděláte perfektní dojem na obchodním jednání i na společenských událostech

Udělejte perfektní dojem ve společnosti

I na společenských událostech se vyplatí vypadat jako muž, kterému záleží na jeho zevnějšku. Například na svatbě, plese nebo při návštěvě divadla. Navíc bílou košili snadno doplníte motýlkem nebo kravatou různé barvy. Skvěle se tak sladíte s vaší partnerkou a vytvoříte už na pohled dokonalý pár.

Oslňte ženu na rande

Která žena by vedle sebe nechtěla muže, který o sebe dbá? A přesně tak budete v bílé košili působit. Nemusíte si k ní ani brát kravatu, stačí si ji zapnout na rozhalenku a doplnit ji džínami. I tak budete vypadat elegantně. Přečtěte si, s jakými outfity zabodujete na rande.

Vykročte vstříc úspěchu a pořiďte si bílou košili

Chcete si získat lidi ve vašem okolí na svou stranu? Pak byste neměli zbytečně čekat a pořídit si elegantní košili z pohodlí vašeho domova v e-shopu. Nebo byste si košili rádi nejdříve vyzkoušeli? Potom vám doporučujeme navštívit kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem pomůže profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Na elegantní košili perfektně vyniknou stejně elegantní doplňky. Prohlédněte si módní kravaty i stylové motýlky pro každou příležitost.

 

Mohlo by vás zajímat