Bandi radí

Všestranné bílé košile BANDI

Dokonalá volba do práce i na společenské události

Bílá košile patří mezi kousky oblečení, které by rozhodně neměly chybět v šatníku žádného muže. V univerzální bílé košili uděláte ten nejlepší dojem, ať už budete v kanceláři, na plese nebo oslavě jubilea. Podle čeho můžete košili vybírat?

Bílá košile BANDI je ideální volbou nejen do práce

Originální vzor a textura látky

Není bílá košile jako bílá košile. Bílá košile bez vzoru a textury představuje klasiku, kterou vynosíte kamkoli a ve které budete vypadat vždy skvěle. Navíc budete podvědomě vzbuzovat dojem, že máte smysl pro pořádek. Stejný obrázek si udělá například i obchodní partner o vaší firmě. Pokud usoudí, že v ní panuje pořádek a může se na ni spolehnout, budete mít blíže k uzavření obchodu.

Pokud se chcete od ostatních mužů odlišit, zvolte bílou košili se vzorem, jako je károvaný, proužkovaný nebo kostkovaný vzor. Výběrem vzorované košile navíc osvěžíte váš pracovní i volnočasový šatník.

Příklad outfitu s košilí RESPIRE Bianco
Pánská košile CRISSI s jemným vzorem

Perfektně padnoucí košile

Pánské košile můžete vybírat ve třech střizích. Moderní vyštíhlený střih SLIM perfektně padne mužům štíhlé a standardní postavy. Mírně vyštíhlený střih REGULAR nabídne větší volnost v pohybu, proto jej doporučujeme mužům standardní postavy. Rovný střih FORMAL představuje dokonalou volbu pro muže silnější postavy, kteří si potrpí na pohodlí.

Správný typ límečku

Abyste vypadali vždy dokonale, zvolte košili se správným límečkem. Klasický límeček je nejrozšířenější, a navíc se hodí ke každému typu obličeje. Můžete jej nosit s kravatou i bez ní a perfektně vypadá i s rozhalenkou. Košile s otevřeným límečkem působí velmi elegantně a nejlépe v nich vynikne kravata s mohutnějším uzlem. Button-down límeček umožňuje připnutí límečku ke knoflíčkům na předním dílu košile a je vhodný pro volnočasovou módu. Košili s tímto límcem můžete nosit samostatně i v kombinaci se sakem nebo kravatou.

Košile LUXED – dokonalá volba na ples i svatbu

Manžeta rukávů

Košile s klasickou manžetou rukávů vynosíte do práce, na společenské události i ve volném čase. Dvojitá manžeta umožňuje zapínání košile na manžetové knoflíčky, díky tomu budete vypadat velmi elegantně na jakékoli společenské události, jako je ples, svatba nebo návštěva divadla. Univerzální manžeta umožňuje zapínání rukávu na obyčejné i manžetové knoflíčky. Díky tomu si do práce zapnete rukávy košile na klasické knoflíčky a když půjdete večer do divadla, zapnete si knoflíčky manžetové. Jednu košili tak efektně využijete na více událostí.

Tip navíc

Potřebujete košili ke smokingu? Zvolte pánskou košili BANDI se smokingovým límečkem. Má krytou légu, díky tomu v ní vynikne motýlek a vy zazáříte na plese, galavečeru i premiéře.

Mohlo by vás zajímat