Doplňky

Deštníky BANDI

Praktický doplněk do nepříznivého počasí

Venku prší? Pak byste měli mít vždy po ruce praktický deštník, který se hodí nejen k volnočasovému, ale také společenskému oblečení. Deštníky BANDI jsou navíc dostatečně velké, aby spolehlivě uchránily před deštěm nejen vás, ale i vaši partnerku. Nepříznivé počasí už vás tak nikdy nezaskočí.

Černé pánské deštníky BANDI vás ochrání před jakoukoliv nepřízní počasí
Černé pánské deštníky BANDI vás ochrání před jakoukoliv nepřízní počasí

Univerzální doplněk pro každého

Deštníky jsou navrženy v elegantním stylu a jsou tak ideální volbou pro všechny příležitosti. Ať už vás zastihne déšť na cestě do práce, na ples nebo ve volném čase, vždy perfektně doplní váš společenský i volnočasový outfit.

Deštník typu PIATTO je díky snadné manipulaci, pohodlné zahnuté rukojeti a lehké váze vhodný pro muže, ženy a oceníte jej i při cestování. Skládací deštník typu STRATTO hravě schováte do tašky či aktovky. Unikátní 16ramenná konstrukce ze sklolaminátu vám zaručí lehkost a odolnost výrobku.

Černý pánský deštník BANDI Piatto
Černý pánský deštník BANDI Piatto
Černý pánský deštník BANDI Stratto
Černý pánský deštník BANDI Stratto

Praktičnost na prvním místě

Deštníky jsou velmi lehké a jednoduché na manipulaci. Střecha deštníku je pevná a odolná i proti velice silnému větru. Deštník měří na délku 87 centimetrů a má průměr 104 centimetrů. A tak před deštěm ochrání nejen vás, ale například i vaši partnerku.

Pořiďte si praktický deštník z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos. Chcete si ho raději nejdříve osobně prohlédnout? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám k ruce bude profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Chcete mít jistotu, že vám nezmokne oblek? Pořiďte si k deštníku také stylový pánský plášť, který se perfektně hodí nejen k obleku, ale i k volnočasovému oblečení.

Mohlo by vás zajímat