Doplňky

Deštníky BANDI

Praktický doplněk do nepříznivého počasí

Venku prší? Pak byste měli mít vždy po ruce praktický deštník, který se hodí nejen k volnočasovému, ale také společenskému oblečení. Deštníky BANDI jsou navíc dostatečně velké, aby spolehlivě uchránily před deštěm nejen vás, ale i vaši partnerku. Nepříznivé počasí už vás tak nikdy nezaskočí.
Pánský deštník BANDI – praktický a zároveň elegantní doplněk do sychravého počasí

Univerzální doplněk pro každého

Deštníky jsou navrženy v elegantním stylu a jsou tak ideální volbou pro všechny příležitosti. Ať už vás zastihne déšť na cestě do práce, na ples nebo ve volném čase, vždy perfektně doplní váš společenský i volnočasový outfit. Navíc jsou díky snadné manipulaci, pohodlné zahnuté rukojeti a lehké váze vhodné pro muže, ženy a oceníte je i při cestování.

Praktičnost na prvním místě

Deštníky jsou klasické s prakticky zahnutou rukojetí, která se vám bude dobře držet v ruce. Navíc jsou velmi lehké a jednoduché na manipulaci. Střecha deštníku je pevná a odolná i velice silnému větru. Deštník měří na délku 87 centimetrů a má průměr 104 centimetrů. A tak před deštěm ochrání nejen vás, ale například i vaši partnerku.
Černobílý deštník se perfektně hodí k pracovnímu, společenskému i volnočasovému oblečení
Pořiďte si praktický deštník z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Chcete si ho raději nejdříve osobně prohlédnout? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám k ruce bude profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Chcete mít jistotu, že vám nezmokne oblek? Pořiďte si k deštníku také stylový pánský plášť, který se perfektně hodí nejen k obleku, ale i k volnočasovému oblečení.

Mohlo by vás zajímat