Doplňky

Manžetové knoflíčky BANDI

Luxusní doplněk pro váš elegantní vzhled

Chcete vypadat elegantně a dodat vašemu vzhledu nádech luxusu? Ozdobte rukávy vaší košile exkluzivními manžetovými knoflíčky BANDI, jejichž design vychází z nejnovějších módních trendů. Budete působit jedinečným dojmem, a navíc dodáte vašemu vzhledu na osobitosti. Manžetové knoflíčky jsou zkrátka pomyslnou třešničkou na dortu, která by v outfitu skutečného gentlemana neměla chybět.

Manžetové knoflíčky BANDI podtrhnou váš elegantní vzhled

Manžetové knoflíčky můžete využít pro celou řadu příležitostí. Lesklé modely dodají vašemu oblečení slavnostní nádech. Proto jsou vhodné na společenské události, jako je svatba, ples nebo oslava jubilea. Pro pracovní schůzky a obchodní jednání se naopak hodí decentní modely v matném provedení. Lesklé manžetové knoflíčky by totiž v pracovním prostředí mohly působit příliš okázale.

Více než 40 originálních modelů

V široké nabídce manžetových knoflíčků BANDI najdete více než 40 originálních modelů. Vybírat můžete z různých barevných kombinací a tvarů. Vyrobeny jsou z kvalitního kovového materiálu ve stříbrném či zlatém provedení.

Jedinečný vzhled manžetových knoflíčků dotváří řada designových prvků – kombinace zlatého a stříbrného provedení, ozdobné rýhování, kamínky a vzory. Volit můžete klasické tvary jako je čtverec, obdélník, kruh, či elipsa.

Nakupujte manžetové knoflíčky BANDI z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz, nebo si je přijďte vybrat do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Příklad originálních manžetových knoflíčků
Příklad originálních manžetových knoflíčků
Manžetové knoflíčky BANDI se zapínáním T-bar
Manžetové knoflíčky BANDI se zapínáním T-bar
Příklad manžetových knoflíčků s ozdobným rýhováním

Tip pro vás

Pokud hledáte jedinečný dárek, kterým muže zaručeně potěšíte, manžetové knoflíčky BANDI jsou pro vás ideální volbou. Zabalte je do dárkové krabičky BANDI, která dodá vašemu dárku na luxusu.

Víte, že?

Manžetové knoflíčky nelze nosit ke košilím, které mají rukávy zakončené na klasickou manžetu a zapínají se na košilové knoflíčky. Proto najdete v nabídce pánských košil BANDI jak košile s dvojitou manžetou, která je určena pouze pro manžetové knoflíčky, tak košile s univerzální manžetou. Díky univerzální manžetě můžete košili zapínat na klasické košilové knoflíčky i manžetové knoflíčky. Podívejte se na nabídku značkových košil BANDI s dvojitou nebo univerzální manžetou a pozvedněte váš elegantní vzhled na vyšší úroveň.

Mohlo by vás zajímat