Doplňky

Pánské opasky BANDI

Praktický doplněk

Pánský opasek je nedílnou součástí šatníku každého muže. Perfektně udrží vaše kalhoty ve správné výšce a podtrhne vaši osobitost a eleganci. Podívejte se, z jakých opasků můžete vybírat.

Pánský kožený opasek BANDI – dokonalá volba do práce i na společenské události

Kvalitní kožené opasky

Věděli jste, že k pánskému obleku byste vždy měli mít kožený opasek? Elegantní kožený opasek využijete nejen k obleku, ale také ke kalhotám nebo riflím. Budete proto vypadat dokonale v kanceláři i na obědě s rodinou. Pánské kožené opasky BANDI jsou navíc vyrobeny z prvotřídní kůže, která je velice pevná a má dlouhou životnost. Vybrat si můžete opasek s klasickou sponou nebo moderním automatickým zapínáním.

Pánské opasky AUTOMAT

Pánské kožené opasky AUTOMAT doporučujeme mužům, kteří si potrpí na pohodlí a moderní vzhled. Automatické zapínání spony je snadné a velmi rychlé. Opasek provléknete skrz sponu a následná očka. Západka uvnitř spony se sama zasekne do zoubků na rubu opasku. Pro rozepnutí opasku jednoduše stisknete tlačítkovou pojistku a opasek se uvolní.

Pánský kožený opasek BANDI, model AUTOMAT – oddělená spona
Pánský kožený opasek BANDI, model AUTOMAT – zezadu

Klasika a automat v jednom

Zajímavým prvkem v pánském šatníku je hnědý pánský opasek AUTOMAT 87. V čem se liší od jiných opasků? Jeho spona vypadá na první pohled jako klasická, jedná se však o automat. Právě díky automatickému zapínání jej lehce utáhnete i jednou rukou. Pokud navíc opasek barevně sladíte s hnědou obuví, budete působit elegantně v jakékoliv situaci.

Hnědý opasek BANDI, model AUTOMAT 87
Hnědý opasek BANDI, model AUTOMAT 87
Hnědý opasek BANDI, model AUTOMAT 87 - detail
Hnědý opasek BANDI, model AUTOMAT 87 – detail

Originální volnočasové opasky

Hledáte opasek pro volný čas, který vám přidá na osobitosti? Pak jsou pro vás textilní pánské opasky BANDI ideální volbou. Můžete vybírat z široké nabídky barev a vzorů. Ať už zvolíte jakýkoli opasek, můžete si být jisti, že přidá vašemu vzhledu na stylu. Díky strečovému materiálu se opasek dokonale přizpůsobí vaší postavě, a navíc jej zapnete přesně v místě, kde potřebujete.

Pánský opasek BANDI, model FABRO 02 v outfitu
Pánský opasek BANDI, model FABRO 03 v outfitu

Pánský opasek snadno objednáte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete opasek vyzkoušet, navštivte kteroukoli ze značkových prodejen BANDI. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Věděli jste, že pokud nemáte opasek, můžete jej nahradit stylovými kšandami? Rozhodně však nenoste obojí najednou. Prohlédněte si nabídku pánských šlí BANDI a vyberte si barvu podle vašeho vkusu.

Mohlo by vás zajímat