Aktuality

Exkluzivní módní kousky z nové kolekce – oblékněte se dokonale

Sháníte nový oblek do práce, na oslavy s rodinou nebo se chcete vybavit na zimu kvalitním vlněným kabátem? Návrháři od BANDI pro vás připravili novou kolekci, díky které se obléknete od hlavy až k patě ve stylu nejnovějších módních trendů.

V oblečení z nové kolekce budete vždy držet krok s módními trendy
V oblečení z nové kolekce budete vždy držet krok s módními trendy

Podívejte se na exkluzivní módní kousky z nové kolekce BANDI, ve kterém budete vypadat dokonale a cítit se pohodlně v každé situaci a za každého počasí.

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Alanteo

Tmavě modrý oblek Alanteo vynosíte do práce i na svatbu
Tmavě modrý oblek Alanteo se skvěle hodí do práce i na svatbu

Tmavě modrý oblek ALANTEO by neměl chybět v šatníku úspěšného muže. Tmavě modrá látka obleku je protkaná černou nití a dodá vám při jeho nošení na jedinečnosti. Vynosíte ho nejen na každodenní pracovní schůzky, ale obléct jej můžete i na setkání s širší rodinou. Mírně zeštíhlený střih TAILORED FIT padne velmi dobře mužům standardní postavy, kteří určitě ocení větší volnost v pohybu.

Pánská stylová obuv ARISTEO Nero a Maron

Pánskou obuv Aristeo Maron vynosíte nejen do práce
Pánskou obuv Aristeo Maron vynosíte do práce i do společnosti

Elegantní obuv ARISTEO Nero nebo Maron skvěle doplní váš společenský i pracovní outfit. Kožené boty typu Oxford jsou ušité ve stylu nejnovějších módních trendů. Vynosíte je do zaměstnání, na pracovní schůzky ale i do společnosti. Chcete podtrhnout váš vzhled pánským moderním doplňkem? Podívejte se na kožené opasky, které vynosíte ke společenskému obleku i k volnočasovému outfitu.

Černý pánský kabát TAILORED Artioni

Černý pánský kabát Artioni
Černý pánský kabát Artioni dokonale podtrhne váš elegantní vzhled

Elegantní černý kabát Artioni perfektně doplní váš formální i volnočasový šatník. Černá látka je efektně prošitá světlou nití, která oživí váš vzhled a dodá vám na jedinečnosti. V chladných dnech tak budete stále vypadat jako elegán. Využijete ho cestou do práce, do divadla i do společnosti.

Kde módní kousky z nové kolekce koupíte?

Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám tým profesionálních odborných poradců rád ukáže obleky, saka i další oblečení a doplňky z nové kolekce. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem tak, abyste vždy vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Nakupujete raději z pohodlí vašeho domova? Prohlédněte si nová saka, košile, kalhoty a doplňky v e-shopu Bandi Vamos.

Tip pro vás

Věděli jste, že se v BANDI můžete obléknout od hlavy až k patě zadarmo? Přečtěte si, jak to udělat.

Mohlo by vás zajímat