Aktuality

Exkluzivní módní kousky z nové kolekce – oblékněte se dokonale

Sháníte nový oblek do práce, na oslavy s rodinou nebo se chcete vybavit na zimu kvalitním vlněným kabátem? Návrháři od BANDI pro vás připravili novou kolekci, díky které se obléknete od hlavy až k patě ve stylu nejnovějších módních trendů. Podívejte se na oblečení, ve kterém budete vypadat dokonale a cítit se pohodlně v každé situaci.

V oblečení z nové kolekce budete vždy držet krok s módními trendy
V oblečení z nové kolekce budete vždy držet krok s módními trendy

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Alanteo

Tmavě modrý oblek Alanteo vynosíte do práce i na svatbu
Tmavě modrý oblek Alanteo vynosíte do práce i na svatbu

Tmavě modrý oblek, navržený ve stylu nejnovějších módních trendů, by určitě neměl chybět ve vašem šatníku. Vynosíte ho na každodenní pracovní schůzky i na setkání s rodinou. Díky mírně zeštíhlenému střihu TAILORED FIT oblek padne mužům standardní postavy, kteří ocení větší volnost v pohybu. Prohlédněte si pánské kravaty s exkluzivními vzory navrženými ve stylu nejnovějších módních trendů.

Pánská stylová obuv ARISTEO Nero a Maron

Pánskou obuv Aristeo Maron vynosíte nejen do práce
Pánskou obuv Aristeo Maron vynosíte nejen do práce

Elegantní obuv ARISTEO Nero nebo Maron je ušitá ve stylu nejnovějších módních trendů. Skvěle doplní váš společenský i pracovní outfit. Boty typu Oxford vynosíte například do zaměstnání, na pracovní schůzku nebo na oslavu jubilea. Chcete podtrhnout váš ležérně elegantní vzhled? Doplňte koženou obuv koženým opaskem. Podívejte se na kožené opasky, které skvěle vynosíte s kravatou i na rozhalenku.

Černý pánský kabát TAILORED Artioni

Černý pánský kabát Artioni
Černý pánský kabát Artioni dokonale podtrhne váš elegantní vzhled

Hledáte kabát, který perfektně doplní váš formální i volnočasový šatník? V černém kabátu Artioni budete vypadat jako pravý elegán. Černá látka je navíc efektně prošitá světlou nití, která oživí váš vzhled a dodá vám na jedinečnosti. Využijete ho cestou do práce, do divadla. Elegantně v něm budete vypadat i pokud půjdete na večeři s přáteli nebo do kina.

Kde módní kousky z nové kolekce koupíte?

Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců rád ukáže obleky, saka i další oblečení a doplňky z nové kolekce. A navíc vám pomůže s výběrem tak, abyste vypadali dokonale v každé situaci. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Nakupujete raději z pohodlí vašeho domova? Prohlédněte si nová saka, košile, kalhoty a doplňky v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tip pro vás

Věděli jste, že se v BANDI můžete obléknout od hlavy až k patě zadarmo? Přečtěte si, jak to udělat.

Mohlo by vás zajímat