Extraligového hokejistu Jana Výtiska obléká módní značka Pánské obleky BANDI
Juniorský mistr světa a ostřílený hokejový obránce Jan Výtisk (37) zapózoval v obleku BANDI. Vítkovický odchovanec nedávno odehrál své 1000. utkání v extralize. Zařadil se tak mezi úzkou skupinu pouhých 14 hokejistů, kteří dosáhli na takto vysoký počet odehraných utkání. Čím ostravský hokejista zaujal?
Extraligový hokejista Jan Výtisk v obleku módní značky Pánské obleky BANDI
Defenzivní obránce Jan Výtisk prošel více než pěti českými hokejovými kluby, zahrál si v dresu juniorské i dospělé reprezentace. Trenéry a diváky upoutal především výbornou hrou v obraně, kde dlouhodobě prokazuje nadstandardní výkonnost. Statistiky ho řadí k nejlépe hodnoceným hráčům nejvyšší české hokejové soutěže. Vyniká obětavostí, nebojí se skákat do střel a blokovat rány soupeře. Svou kvalitní rozehrávkou dokáže podpořit útok zezadu a daří se mu střílet branky. Proto je Jan Výtisk oblíbeným u spoluhráčů, trenérů i fanoušků.
Momentálně tohoto hokejového matadora uvidíte na ledě klubu HC Vítkovice Ridera. Podívejte se na další jedinečné fotografie zachycující hokejistu Jana Výtiska ve značkovém oblečení BANDI.
Hokejista Jan Výtisk doporučuje módní značku Pánské obleky BANDI
Hokejista Jan Výtisk v elegantním obleku a stylovém kabátu BANDI
Tip pro vás
Chcete se také dokonale obléknout například do práce, na společenské události nebo pro volný čas? Navštivte vaši značkovou prodejnu BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Ti vám pomohou s výběrem správného oblečení, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.
Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu: