Aktovky

Nosíte s sebou do práce notebook a další dokumenty? Pak by vám neměla chybět pánská aktovka. Ta skvěle doplní váš outfit, budete díky ní vypadat profesionálně a budete o krok blíže k pracovním úspěchům.

Aktovky

Nosíte s sebou do práce notebook a další dokumenty? Pak by vám neměla chybět pánská aktovka. Ta skvěle doplní váš outfit, budete díky ní vypadat profesionálně a budete o krok blíže k pracovním úspěchům.

Doplňky

Praktický a stylový doplněk do zaměstnání i pro volný čas

Přemýšlíte, v čem nosit notebook, dokumenty a osobní věci, abyste si zachovali elegantní vzhled? Zvolte exkluzivní pánskou aktovku BANDI, model BORGO Nero z prvotřídní kůže. Jedná se o praktický a stylový doplněk, který se výborně hodí k obleku i volnočasovému oblečení. S kvalitní aktovkou uděláte vždy perfektní dojem.

Skvěle ji využijete do zaměstnání, při studiu i ve volném čase. Díky pevné konstrukci v ní můžete nosit dokumenty, knihy i notebook. Přehledné vnitřní uspořádání vám zaručí, že i ve spěchu jednoduše najdete ten správný dokument, váš mobil, klíče nebo peněženku. S pánskou koženou aktovkou BANDI budete vypadat vždy elegantně.

ánská kožená aktovka BORGO Nero - perfektní volba nejen do práce
Pánská kožená aktovka BORGO Nero - perfektní volba nejen do práce

Popis pánské aktovky

Pánská aktovka je vyrobena z prvotřídní kůže. Díky tomu vám vydrží dlouho jako nová. K dlouhé životnosti přispívají i ochranné kovové prvky na spodní straně, které chrání kůži před opotřebením, když aktovku pokládáte.

Důmyslné vnitřní uspořádání aktovky společně s ideálními rozměry vám zajistí, že budete mít své věci vždy dokonale zorganizovány. Peněženku, doklady, pera a další věci přehledně umístíte do jednotlivých přihrádek a budete mít kdykoli po ruce. Díky praktické klíčence nemusíte mít strach, že by vám klíče poškrábaly například notebook. Nejen při cestování jistě oceníte, že lze aktovku uzamknout.

Madlo aktovky perfektně a pohodlně padne do ruky. Široký popruh vás nebude tlačit při nošení přes rameno. Díky tomu se vám bude aktovka nosit příjemně, i když ji pořádně naložíte.

Cena pánské kožené aktovky BANDI, model BORGO Nero je 6.890 Kč a jedná se o elegantní doplněk.

Původní cena aktovky: 6.890 Kč
Nová akční cena: 3.990 Kč
Ušetříte: 2.900 Kč

Černá pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zepředu
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zepředu
Černá pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zezadu
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zezadu
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zboku
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zboku
Černá pánská kožená aktovka BORGO Nero – vnitřní uspořádání
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – vnitřní uspořádání

Kupte si pánskou aktovku v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci rádi zodpoví veškeré vaše dotazy a případně pomohou vybrat i další doplňky, oblečení či obuv, abyste vypadali opravdu dokonale.

Tip pro vás

Pokud chcete působit opravdu stylově, doplňte pánskou aktovku stejně kvalitní koženou pánskou peněženkou BANDI. Uděláte tak perfektní dojem v každé situaci, ať už při placení, nebo když budete dávat vizitku obchodnímu partnerovi.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.