Aktuality

Kávový porcelánový set BANDI

Všem milovníkům kávy doporučujeme exkluzivní novinku, kávový porcelánový set BANDI. Už samotný výraz „milovník“ napovídá, že se jedná o osobu, která si svůj moment s kávou vychutnává.

Varianta velkého šálku BANDI v energické rudé s dokonale oblými tvary pro váš jedinečný zážitek z kávy.
Vychutnejte si své ranní cappuccino, caffé latte nebo čaj v okázale rudém šálku BANDI, 280 ml

„Aby si svou chvilku s kávou člověk opravdu užil, není důležitý jen samotný nápoj. Potřebuje k tomu nejen kvalitní kávu, ale také svůj prostor a oblíbený šálek,“ říká Andrej Bandi Vámoš. „Všechny tyto důležité hodnoty jsem zohlednil při tvorbě tohoto kávového porcelánového setu,“ dodává.

Podmíněné zpracování tvaru a barev

Čím je tento set exkluzivní? Tvar kávového šálku s nízkým těžištěm je symbolem pohody a uvolnění při posezení u vašeho oblíbeného nápoje. Díky nízkému těžišti je šálek stabilněji usazen na podšálku, což snižuje možnost jeho převržení. To oceníte především při servírování kávy. Šálek má ouško, které se příjemně drží. Je tak přirozeným prodloužením vaší ruky, kdy nemáte pocit, že něco držíte. U všech variant šálků je vnitřní část vždy bílá. Na rozdíl od jiných barev, čistá bílá nikdy nenaruší váš prožitek z chutě dokonalé kávy. Svůj šálek si vychutnáte v tradičně bílém, elegantně černém a okázale červeném barevném provedení.

Kávový porcelánový set BANDI, espresso
Kávový porcelánový set BANDI, Espresso 80 ml

„Podšálek jsem navrhl tak, aby s šálkem tvořil jedno tělo,“ říká Andrej Bandi Vámoš. Zaoblené linie zcela přirozeně navozují pocit harmonie a uvolnění. Plocha podšálku poskytuje dostatek prostoru nejen pro servis cukru nebo mocca lžičky, ale i pro „něco dobrého“ ke kávě. Není nic, co by bránilo v tom, abyste si svou kávu skutečně užili.

Kombinace barev podle typu osobnosti nebo podle nálady

Jednotlivé barvy šálků a podšálků BANDI budete moci mezi sebou hravě a variabilně kombinovat. Vždy bude záležet pouze na vaší náladě, pro jakou barevnou variantu se rozhodnete. Navíc. Až si budete kávu vychutnávat s přáteli, nevznikne pochybnost, komu který šálek patří.

Je všeobecně známo, že každý člověk má v oblibě jinou barvu. Jak tedy rozdělit barvy šálků mezi hosty?

–        Černá – autorita, osobnost, síla

–        Červená – upřímnost, energie, vášeň

–        Bílá – čistota, nevinnost, perfekcionismus

Vyzkoušejte a sami uvidíte výsledek.

Vůně kávy a emoce

Káva není pouze o chuti. Důležitá je také její nezaměnitelná vůně, která má vliv na naše emoce. Pokud se vůně kávy propojí se zážitkem v našem životě, stává se příběhem. Ten se nám může vybavit i po dlouhých letech, když si dáte šálek voňavé a chutné kávy. Jeden z takových příběhů je i v tomto kávovém setu. Příběh jednoho večera. „Pocit štěstí a pohody toho večera bych chtěl přenést do vašich srdcí,“ říká Andrej Bandi Vámoš. Co se toho večera událo, vám už ale neprozradíme. To si přečte pouze majitel tohoto exkluzivního kávového setu, při prvním šálku kávy.

Šálky na kávu BANDI Espresso, 80 ml
Šálky na kávu BANDI Espresso, 80 ml

Pokud hledáte vhodný dárek pro milovníka kávy, doporučujeme vám právě tento kávový porcelán BANDI. Jistě bude dělat radost s každým vypitým šálkem kávy a bude obdarovanému připomínkou na vás.


Technické parametry:

Materiál: kaolínový porcelán s glazurou
Objem šálku: 80 ml Espresso nebo 280 ml Caffé Latte nebo čaj
Šálky a podšálky jsou chráněny u Úřadu průmyslového vlastnictví pod PV č. 37934, tř. 07-01

Mohlo by vás zajímat