Aktuality

Nové outfity od návrhářů BANDI pro plesovou sezónu 2023

Akční modely se slevou 5.000 Kč v měsíci únoru.

Návrháři od BANDI připravili pro plesovou sezónu 2023 skvělou kolekci outfitů. Právě teď je navíc pořídíte výhodně za sníženou cenu. Inspirujte se a pak už si jen užívejte nezapomenutelný plesový večer, kdy se budete cítit sebevědomě a vychutnáte si tu úžasnou atmosféru zábavy ve víru tance.

Vybíráme pro vás dva dokonalé outfity na ples, které nyní pořídíte za výhodnou akční cenu. Výrazně ušetříte jak při nákupu značkového pánského obleku, tak i kvalitní košile.

OUTFIT No. 1


Modrý pánský oblek BANDI, model Bocaneli Marin

Výrazně modrá barva obleku je dle oděvních návrhářů trendem pro rok 2023. Kvalitní pánský oblek BANDI Bocaneli Marin v odstínu inspirovaném polodrahokamem Lapis Lazuli bude ozdobou každého pánského šatníku.

Tento oblek vyniká kvalitou materiálu a zpracováním, zajímavou barvou a pohodlným střihem. Využijete jej nejen na ples, ale i jako klasický tmavý oblek do zaměstnání či na veškeré slavnostní události, jako je svatba. oslava jubilea a podobně.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Vlněný pánský oblek BANDI Bocaneli Marin cena: 14.999 Kč
Akční cena: 9.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023

Bavlněná košile BANDI, model GRASIO Bianco

Bavlněná košile BANDI, model GRASIO Bianco je navržena v bílé barvě s velmi jemnou texturou látky. Je proto skvělou volbou pro nejrůznější slavnostní či společenské události jako jsou například plesy, svatby, oslavy jubileí a podobně. Je vhodná také pro každodenní nošení i do zaměstnání. Rozhodně by neměla chybět v šatníku žádného muže.

Košile má univerzální manžetu rukávu, což vám umožní zapínat rukáv na dva způsoby. Do zaměstnání a pro volný čas na knoflíky rukávu, pro slavnostní události na manžetové knoflíčky. Podívejte se, jak se zapíná univerzální manžeta rukávu.

Pánská košile BANDI, model Grasio Bianco cena: 2.899 Kč
Akční cena: 1.999 Kč
Ušetříte: 900 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023

ZNAČKOVÉ KOŠILE BANDI OBJEDNÁVEJTE TAKÉ V E-SHOPU WWW.BANDIVAMOS.CZ

OUTFIT No. 2


Černý vlněný pánský oblek BANDI Toscani

Pokud dáváte přednost osvědčené klasice, která nepodléhá vrtkavým trendům, bude sázkou na jistotu nadčasový a elegantní černý pánský oblek, který nikdy nevyjde z módy. Ve skříni vám rozhodně ladem ležet nebude. Spolu s bílou košilí jej využijete i pro další události v průběhu roku.

Pánský oblek BANDI, Nero
Pánský oblek BANDI, model Toscani

Vlněný pánský oblek BANDI, model Toscani cena: 12.999 Kč
Akční cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023

Bavlněná košile BANDI, model Alfio Marin

Na méně formální ples můžete zvolit košili barevnou, ovšem hodí se barvy z tmavé části spektra, například vínová, tmavě modrá nebo černá. Návrháři od BANDI letos doporučují modrý či černý model společenské košile Alfio. Tato elegantní košile podtrhne vaši osobnost a skvěle v ní zapůsobíte na všech společenských událostech.

Pánská košile BANDI, model Alfio Marin cena: 2.199 Kč
Akční cena: 1.499 Kč
Ušetříte: 700 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023

ZNAČKOVÉ KOŠILE BANDI OBJEDNÁVEJTE TAKÉ V E-SHOPU WWW.BANDIVAMOS.CZ


K pánskému obleku patří pouze kabát

Byla by škoda pokazit výsledný dojem z vašeho nového obleku tím, že na ples vyrazíte v oblíbené bundě. Společenské konvence hovoří jednoznačně. Vhodným svrchním oděvem pro muže v obleku je pouze kabát, který zakryje délku saka. Doporučujeme vlněný kabát BANDI Mazzareli Antracit, který vás v zimě opravdu zahřeje.

Nadčasový model se hodí obléknout kamkoliv a věřte, že bude v módě i za několik let. Právě nyní můžete do šatníku takový kabát získat mimořádně výhodně.

Vlněný zimní kabát BANDI, model Mazzareli
Vlněný zimní kabát BANDI, model Mazzareli

Kabát je k dispozici ve dvou střizích. Pro štíhlé muže SLIM, pro objemnější postavy střih Tailored Fit. Využijete jej i pro volný čas, například k džínům.

Vlněný pánský kabát BANDI Mazzareli Antracit cena: 12.999 Kč
Akční cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023

VLNĚNÉ KABÁTY VYBÍREJTE TAKÉ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA V E-SHOPU WWW.BANDIVAMOS.CZ

Další tip na tmavý oblek na ples

Barevná škála nových modelů značkových obleků pro plesovou sezónu 2023 je velice pestrá. Pro muže s vytříbeným vkusem doporučujeme vyzkoušet pánský oblek BANDI, Henrite, antracit.

Pánský oblek BANDI, model Henrite
Pánský oblek BANDI, model Henrite

Přijďte si pánský oblek vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny BANDI. V případě, že bude potřeba oblek trošku poupravit na vaši míru, je vám k dispozici v prodejně odborná krejčová.

Seznam prodejen značky Pánské obleky BANDI

Akce na vybrané modely obleků a košil byla pro velký zájem klientů prodloužena do 28. února 2023.


Na ples doporučujeme pouze společenskou obuv

Elegantně oblečení pánové vyrážejí na ples zásadně v černé, společenské obuvi. V nabídce kamenných prodejen BANDI a v e-shopu www.BandiVamos.cz si vyberete z pestré nabídky kvalitní, ručně šité kožené společenské obuvi BANDI, ve kterých se budete cítit pohodlně od prvního momentu nošení.

Pamatujte také na vhodné tmavé ponožky s prodlouženou délkou. Odhalovat na plese holé lýtko při sezení by bylo společenské faux pas.

Pánská společenská obuv BANDI
Pánská společenská obuv BANDI

Společenský opasek BANDI

Nedílnou součástí pánského obleku je vždy opasek. Tento by měl být kožený a v barvě obuvi. Pokud tedy máte černou obuv, měli byste mít černý opasek. Jeho šířka by neměla přesahovat 3,5 cm, proto opasky k džínům ponechte raději doma. Pro letošní plesovou pořídíte výhodně pánský opasek BANDI Automat 82 se slevou 400 Kč.

Pánský společenský opasek BANDI, Automat
Pánský společenský opasek BANDI, Automat 82

Pánský opasek BANDI, model AUTOMAT 82 cena: 1.199 Kč
Akční cena: 799 Kč
Ušetříte: 400 Kč
Akční cena platí pouze v měsíci únoru 2023


Když poradí odborníci BANDI, oblek vám padne dokonale

Přijďte si pánský oblek BANDI vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy Vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost. Poradí Vám, jak a s čím oblek kombinovat, abyste vypadali skvěle.

Zohlední Váš typ, střih i barvu vlasů, odstín pleti, siluetu figury a vše pomohou doladit do posledního detailu. Vyberete si oblek, košili, kravatu nebo motýlka, opasek, manžetové knoflíčky, vhodnou společenskou obuv a kabát, ať je Váš plesový outfit dokonalý.

Víte, že u BANDI můžete získat krejčovskou úpravu obleku na míru zcela zdarma? Přečtěte si, co je potřeba udělat, abyste mohli využít AKCI ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA


Herec Martin Stránský doporučuje značku Pánské obleky BANDI

Herec Martin Stránský doporučuje značku Pánské obleky BANDI
Herec Martin Stránský

Mohlo by vás zajímat