Oblečení

Bavlněné pánské košile SCALIA

Ideální do práce, na ples i pro volný čas

Oblékněte se do pohodlných bavlněných košil SCALIA v módních barvách. Díky originální struktuře látky zaujmete v zaměstnání nebo na společenských událostech. Například na plese, svatbě i na oslavě jubilea. Skvěle se hodí také pro volný čas.

Pánské košile SCALIA – ideální do práce i na společenské události

Elegantní barvy a originální textura látky

Vybírat můžete ze tří barevných provedení navržených ve stylu nejnovějších módních trendů. Nabízí se světle modrá, modrá a světle bordó barva. V každé z nich uděláte skvělý dojem, ať už se chystáte kamkoli. Díky originální textuře látky navíc vždy perfektně vyniknete.

Čím jsou košile SCALIA výjimečné?

Modré košile jsou z vnitřní strany límce a rukávů ozdobeny látkou v barvě bordó. U košile bordó barvy je tomu přesně naopak. Proto budete působit dokonale, i když si košili vezmete na rozhalenku nebo si ohrnete rukávy

Pánská košile SCALIA Blu
Pánské košile SCALIA Chiare
Pánská košile SCALIA Azzur

Pánskou košili si můžete pořídit z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde najdete všechny aktuální velikosti. Pokud si chcete košili vyzkoušet i s dalšími doplňky, navštivte kteroukoli z prodejen BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Rukávy košile SCALIA jsou zakončené univerzální manžetou. To znamená, že můžete košili nosit zapnutou na klasické nebo manžetové knoflíčky. Vyberte si z více než 40 luxusních manžetových knoflíčků BANDI.

Mohlo by vás zajímat