Oblečení

Černý pánský kabát TAILORED Artioni

Elegantní kabát dokonale potrhne váš vzhled

Hledáte kabát, který perfektně doplní váš formální i volnočasový šatník? V černém kabátu Artioni budete vypadat jako pravý elegán. Černá látka je navíc efektně prošitá světlou nití, která oživí váš vzhled a dodá vám na jedinečnosti. Využijete ho cestou do práce, na ples i do divadla. Elegantně v něm budete vypadat i pokud půjdete na večeři s přáteli nebo do kina.

Černý pánský kabát Artioni
Černý pánský kabát Artioni

Kvalitní materiál i do třeskutých mrazů

O kompletní návrh pánského kabátu Artioni se postarala módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová, která vsadila na eleganci i pohodlí.

Kabát je ušitý z prvotřídního materiálu, který tvoří 50 % vlny. Vlna vás spolehlivě udrží v teple v sychravých i mrazivých dnech. Polyester se naopak postará o to, aby se vám kabát příliš nekrčil a vždy držel svůj tvar.

Střih, který vám zaručí pohodlí

Mírně vyštíhlený střih TAILORED je ideální volbou pro muže standardní postavy, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu. Rafinovaně zešikmené kapsy pak podtrhnou váš osobitý styl a zároveň opticky zeštíhlí vaši postavu.

Cena pánského kabátu TAILORED Artioni je 10.889 Kč a tento elegantní kousek se v zimě stane ve vašem šatníku neocenitelným.

Pořiďte si elegantní pánský kabát Artioni z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nebo si jej přijďte vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám pomohou vybrat správnou velikost kabátu, další značkové oblečení i doplňky tak, abyste vypadali vždy skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Víte, jakým doplňkem podtrhnout váš podzimní nebo zimní outfit? Doporučujeme vám šátek nebo šálu. Přečtěte si, jak se správně nosí.

Mohlo by vás zajímat