Oblečení

Černý pánský kabát Viante

Stylový kabát kratšího střihu pro všechny příležitosti

Chcete vypadat jako dokonalý elegán i během chladnějších měsíců? Pak je kabát Viante perfektní volbou. Stylový kabát vás spolehlivě zahřeje při cestě do práce, na společenské akce jako je ples nebo oslava jubilea. Na své okolí uděláte dojem také ve vašem volném čase. Například cestou na večeři s přáteli nebo do kina.

Kabát si můžete vybrat ve dvou střizích. Buďto vyštíhlený střih SLIM, který dokonale zvýrazní vaše mužné rysy, nebo mírně vyštíhlený střih TAILORED. Ten oceníte především, pokud preferujete maximální pohodlí.

V pánském kabátu Viante uděláte perfektní dojem cestou do práce, na společenské události i ve volném čase

Zajímavé detaily, které podtrhnou vaši eleganci

Kabát je ušitý v kratším střihu, který však zaručuje, že vám spolehlivě zakryje vaše oblekové sako. Kratší střih ocení především menší menšího vzrůstu, kteří budou vypadat opticky vyšší. Elegantní kabát doplnila módní návrhářka Dagmar Zbořilová také o zajímavé detaily, kterými jsou například zakulacená klopa nebo vnitřní kapsy z umělé jelenice, která je velmi příjemná na dotek.

Kvalitní materiál pro vaše maximální pohodlí

Prvotřídní materiál kabátu zaručuje, že se v něm budete cítit vždy skvěle. Látka se skládá z 50 % vlny, 45 % polyesteru a 5 % ostatních materiálů. Díky vlně vás kabát vždy spolehlivě zahřeje a polyester materiálu dodává pevnost, díky čemuž se nekrčí a vy tak budete vypadat vždy upraveně. Za zmínku stojí také materiál podšívky, která je díky obsahu měďnatému vláknu velmi příjemná na dotek a spolehlivě odvádí vlhkost.

Pánský kabát Viante – pohled zepředu
Pánský kabát Viante – pohled zezadu

Cena pánského kabátu Viante ve vyštíhleném střihu SLIM je 10.889 Kč a cena kabátu ve volnějším střihu TAILORED 10.889 Kč. Jde o elegantní kousek do vašeho šatníku, který se v zimě stane neocenitelným.

Pánský kabát BANDI, model SLIM Viante
Původní cena: 10.889 Kč
Nová výprodejová cena: 7.889 Kč
Ušetříte: 3.000 Kč
Pánský kabát BANDI, model TAILORED Viante
Původní cena: 10.889 Kč
Nová výprodejová cena: 7.889 Kč
Ušetříte: 3.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Podívejte se na nabídku módních pánských kabátů BANDI, které oživí váš šatník a spolehlivě vás zahřejí, v e-shopu Bandi Vamos. Pokud si chcete kabát nejprve raději vyzkoušet, navštivte značkovou prodejnu BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s výběrem. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Váš nový kabát výborně doplní elegantní rukavice. Podívejte se na nabídku pánských rukavic.

Mohlo by vás zajímat