Oblečení

Elegantní košile RESPIRE na svatbu i do kanceláře

Dopřejte si pohodlí při každé příležitosti

Hledáte pánskou košili, kterou se vkusně odlišíte? Oživte váš outfit pánskou košilí z modelové řady RESPIRE. Díky módním barvám a jedinečnému vzoru uděláte vždy perfektní dojem. Elegantní košili skvěle vynosíte na svatbu, oslavu jubilea nebo do práce. Podívejte se, jaké barvy a střihy máte na výběr.

Pánské košile RESPIRE jsou dokonalou volbou do společnosti i do práce

Stylové barvy a jedinečný vzor

Košili můžete vybírat ve čtyřech barvách, a to bílé, krémové, světle modré a růžové. Je jen na vás, kterou z těchto módních barev zvolíte. Každou z nich navíc zdobí jedinečný vzor, který vám přidá na osobitosti. Budete proto vypadat skvěle v kanceláři, na svatbě i v divadle.

Pánská košile RESPIRE Bianco
Pánská košile RESPIRE Cremo

Prvotřídní a pohodlný materiál

Košile je ušitá ze 100% bavlny. Díky tomuto prvotřídnímu materiálu se v ní budete cítit vždy velmi příjemně. K pohodlí přispěje také mírně vyštíhlený střih REGULAR, který ocení především muži standardní postavy. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT skvěle padne mužům se štíhlou a standardní postavou. Navíc pomůže vaši postavu opticky vyrýsovat a zvýrazní tak její mužné rysy.

Pánská košile RESPIRE Rosa
Pánská košile RESPIRE Azzur

Nakupujte pánské košile z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete košili vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Příklad outfitu s košilí RESPIRE Bianco
Pánská košile RESPIRE Azzur v kombinaci s vestou

Tip pro vás

Věděli jste, že byste se neměli oblékat stejně na všechny typy plesů? Mohli byste se společensky znemožnit. Podívejte se, jak se tomu vyhnout a udělat tak vždy perfektní dojem.

Mohlo by vás zajímat