Oblečení

Košile s originální texturou INTRESA

Dodá vám na osobitosti v každé situaci

Hledáte stylovou košili, kterou vynosíte do práce, na společenské události i ve volném čase? Pak je pro vás modelová řada INTRESA perfektní volbou. Košile s jedinečnou texturou se hodí do kanceláře a skvělý dojem v ní uděláte také na svatbě nebo oslavě jubilea.

Košile Intresa – ideální volba pro všechny příležitosti

Módní barvy

Světle modrou i světle fialovou košili doplňuje textura, která přidá vašemu vzhledu na osobitosti. Košile dokonale oživí váš oblek při formálních příležitostech a stejně snadno ji zkombinujete i s volnočasovými kalhotami nebo džínami ve volném čase.

Pánská košile INTRESA Azzur
Pánská košile INTRESA Viola

Střihy, které padnou každému

Oba modely košile pořídíte v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Ten je ideální volbou pro muže štíhlé nebo standardní postavy, kteří si potrpí na módní vzhled. V nabídce najdete také mírně vyštíhlený střih REGULAR, který vám dopřeje větší volnost v pohybu. Světle fialovou košili navíc koupíte ještě ve střihu FORMAL. Ocení jej muži silnější postavy.

Kvalitní materiál pro vaše pohodlí

Košile je ušitá z jedinečné kombinace materiálů, kterou tvoří 60 % bavlny a 40 % polyesteru. Díky vysokému podílu bavlny je košile prodyšná a budete se v ní cítit pohodlně při sezení v práci i tancování na plese. Příměs polyesteru pak přispěje k tomu, že se vám nebude košile mačkat. Vždy tak budete vypadat upraveně.

Košile INTRESA Azzur – příklad outfitu do společnosti
Košile INTRESA Viola – příklad outfitu do práce

Prohlédněte si v e-shopu z pohodlí vašeho domova všechny dostupné barvy i velikosti pánských košil. Pokud si chcete košili vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám odborní poradci navíc pomohou košili zkombinovat i s dalším oblečením, abyste vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Jdete s partnerkou na svatbu? Přečtěte si, jak se barevně sladit, abyste vypadali jako perfektní pár.

Mohlo by vás zajímat