Oblečení

Pánská košile AVENDUX s jedinečným zapínáním

Pohodlná a elegantní košile ze 100% bavlny

Chcete udělat perfektní dojem ve společnosti? Pak je pro vás bílá košile AVENDUX skvělou volbou. Košili s unikátním zapínáním a límečkem, ve kterém vynikne motýlek, vynosíte na svatbu, ples, do tanečních nebo na oslavu jubilea.

Košile Avendux – skvělá volba pro slavnostní příležitosti

Praktický střih pro každého

Košili pořídíte v moderním vyštíhleném střihu SLIM, který je ideální pro muže štíhlé a standardní postavy. V nabídce rovněž naleznete velmi pohodlný, mírně vyštíhlený střih REGULAR pro muže standardní postavy. Navíc můžete koupit také střih FORMAL, který ocení muži silnější postavy.

Příjemný materiál a univerzální barva

Látka košile AVENDUX je ušitá ze 100% bavlny, díky čemuž se v ní budete cítit velmi pohodlně. Univerzální bílá barva působí velmi čistě a spořádaně, proto v ní uděláte perfektní dojem na všech společenských událostech. Slavnostní vzhled vyzdvihnou také dvojité manžety rukávů, ke kterým dostanete manžetové knoflíčky. Ty můžete také vyměnit za jiné, které ještě více podpoří vaši osobitost. Podívejte se na širokou nabídku luxusních manžetových knoflíčků BANDI.

Pánská košile Avendux
Košile Avendux – vyměnitelné knoflíky

Unikátní zapínání košile

Košile nabízí jedinečné řešení v zapínání knoflíků. Můžete si vybrat ze dvou způsobů. Prvním typem jsou klasické průhledné knoflíky, se kterými budete působit decentně a přitom elegantně. Jsou připevněny k odnímatelné pásce, a proto je kdykoli snadno vyměníte za exkluzivní černé knoflíky, které jsou součástí balení. Ty vložíte zevnitř košile skrze knoflíkovou dírku a pak jednoduše košili zapnete.

Odepněte klasické knoflíčky se stuhou
Náhradní společenské knoflíky vkládejte ze zadní strany knoflíkové díry
Provlékněte náhradní knoflíček skrze dírku

Navštivte vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám budou věnovat odborní poradci a pomůžou vám s výběrem vhodného oblečení. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna. Košili si můžete také vybrat z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde najdete všechny aktuální střihy i velikosti.

Tip pro vás

K límečku této jedinečné košile se skvěle hodí motýlek. Prohlédněte si nabídku elegantních pánských motýlků, ve kterých budete vypadat, jako opravdový gentleman.

Mohlo by vás zajímat