Oblečení

Pánské košile BANDI s ozdobným pinem

Ideální volba na ples nebo na svatbu

Rádi byste dodali vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti? Oblékněte si pánskou košili BANDI, která má límec zdobený stylovým pinem z lesklé oceli. Dokonale tak doladíte váš outfit kultivovaného gentlemana a váš vzhled získá punc jedinečnosti.

Výjimečný dojem tak uděláte v zaměstnání i na různých společenských akcích, například na plese, při návštěvě divadla nebo jako svatební host.
Pánská košile BANDI s pinem

Pin – moderní ozdoba dnešních gentlemanů inspirovaná historií

Lesklý ocelový pin je unikátním módním doplňkem, který dnes zaujme na první pohled. Na počátku 20. století přitom patřil k běžným součástem pánského společenského šatníku. Používal se ke spojení cípů hedvábného límce, který by jinak nedržel tvar.

V současné módě má ozdobný pin především dekorační funkci. Zároveň podpírá a nadzvedává kravatový uzel, který díky tomu perfektně vynikne.

K obleku i volnočasovému saku

Košile s pinem se nosí vždy s kravatou. Skvěle se hodí k obleku i volnočasovému saku. Proto ji využijete pro formální příležitosti i volnočasové aktivity. Košile s pinem vypadá skvěle například v kombinaci s pletenou kravatou, která patří k aktuálním módním hitům.

Prohlédněte si jedinečnou nabídku pánských volnočasových sak a pletených kravat značky BANDI.

Přijďte si košile s pinem vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Naši odborní poradci vám s výběrem rádi pomohou a případně vám doporučí vhodnou kravatu. Nebo si vyberte košili s pinem v pohodlí vašeho domova v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat