Oblečení

Pánské košile BRIZZI ze 100% bavlny

Pohodlné a elegantní košile do práce, na ples i na svatbu

Chcete vypadat ve společnosti opravdu dobře, a přitom se cítit pohodlně? Pak je pro vás dokonalou volbou modelová řada pánských košil BRIZZI. Díky módním barvám a decentnímu vzoru budete oblečeni ve stylu nejnovějších módních trendů. V této luxusní košili uděláte perfektní dojem v práci i na společenských událostech, jako je například ples nebo svatba.

Pánská košile BRIZZI – ideální volba k obleku na společenské události i do práce

Stylové barvy a originální vzor

Vybírejte z módních barev přesně podle vašeho vkusu. Je jen na vás, jestli dáte přednost světle modré, světle růžové nebo světle fialové košili. Jemné prošití látky navíc vytváří zajímavý decentní vzor, který přidá vašemu vzhledu na osobitosti. Budete tak vypadat skvěle v kanceláři, v divadle i na plese.

Pánská košile BRIZZI Viola
Pánská košile BRIZZI Rosa
Pánská košile BRIZZI Azur

Maximální pohodlí a střih pro každého

Košili si můžete pořídit ve dvou střizích. Mírně vyštíhlený střih REGULAR doporučujeme především mužům, kteří si potrpí na pohodlí. Moderní střih SLIM je vhodný pro muže se štíhlou nebo standardní postavou. Skvěle totiž zvýrazní vaše mužné rysy. Díky prvotřídní látce, kterou tvoří 100 % bavlny, je košile prodyšná a příjemná na dotek. Proto se v ní budete cítit vždy pohodlně.

Pánská košile BRIZZI Viola na postavě
Pánská košile BRIZZI Rosa na postavě
Pánská košile BRIZZI Azur na postavě

Podívejte se na aktuálně dostupné barvy a střihy košil v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si nejste jisti volbou správné velikosti, navštivte značkovou prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem, abyste vypadali skvěle a odcházeli spokojení. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Tip pro vás

Máte v práci předepsaný dress code Business Formal? Přečtěte si, jak se podle tohoto dress codu správně obléct, abyste podpořili váš profesionální vzhled.

Mohlo by vás zajímat