Oblečení

Pánské košile GRADINO s jedinečnou texturou

Perfektně doplní váš stylový vzhled v práci i ve volném čase

Rádi byste si pořídili košili, která se hodí k obleku, bavlněným kalhotám i oblíbeným riflím? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová modelová řada GRADINO. Světle modrou a světle červenou košili efektně doplňuje originální textura, která vám přidá na osobitosti. Uděláte tak skvělý dojem, ať už si ji vezmete do práce nebo na večeři s přáteli.
Pánská košile GRADINO – ideální volba do práce i pro volný čas

Praktický střih a módní barvy

Košili GRADINO Celest si můžete pořídit ve dvou střizích. Mužům štíhlé a standardní postavy, kteří si potrpí na moderní vzhled, doporučujeme vyštíhlený střih SLIM. Ten perfektně zvýrazní vaši mužnou postavu. Pokud dáváte přednost větší volnosti v pohybu a pohodlí, je pro vás ideální volbou mírně vyštíhlený střih REGULAR. Košili GRADINO Sangre pořídíte v mírně vyštíhleném střihu.

Módní světle modrou košili vkusně doplňuje textura, která kombinuje bílou a černou barvu. Světle červenou košili zase stylově zdobí modrá a bílá barva. Rukávy košile jsou navíc zakončené univerzální manžetou. Díky tomu si ji do práce můžete zapnout na klasické knoflíčky a na večeři s přáteli váš elegantní vzhled podtrhnout manžetovými knoflíčky.
Pánská košile GRADINO Celest s volnočasovým sakem
Pánská košile GRADINO Celest s ohrnutými rukávy

Prvotřídní materiál pro vaše pohodlí

Návrháři od BANDI navrhli košili tak, abyste se v ní cítili příjemně v každé situaci. Proto je ušitá z kvalitní látky, kterou tvoří 100% bavlna. Díky tomu je košile prodyšná, což přispěje k vašemu pohodlí.
Pánská košile GRADINO Sangre – pracovní outfit
Pořiďte si pánskou košili z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde najdete veškeré dostupné velikosti. Pokud si chcete košili vyzkoušet, navštivte kteroukoli ze značkových prodejen BANDI. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Zkombinujte košili s volnočasovým sakem, ve kterém uděláte perfektní dojem jak v práci, tak ve volném čase. Prohlédněte si širokou nabídku volnočasových sak BANDI v módních barvách.

Mohlo by vás zajímat