Bandi » Oblečení » Pánské spodní prádlo BANDI

Oblečení

Pánské spodní prádlo BANDI

Pohodlně v každé situaci

Návrháři od BANDI dokončili novou kolekci spodního prádla pro muže. Můžete si vybírat z kvalitních boxerek a nátělníků z přírodních materiálů.

Produkce značkových nátělníků je vhodná nejen pro sportovní aktivity, ale také ke společenskému oblečení. Nátělníky nosí muži pod společenskou košili spolu s oblekem, aby nátělník absorboval pot a nebyl v kontaktu s košilí. To přivítají jejich protějšky, protože nemusí často prát košile. A proč bylo prádlo testováno?

Pánské spodní prádlo BANDI – pro vaše pohodlí i dokonalý vzhled
Pánské spodní prádlo BANDI – pro vaše pohodlí i dokonalý vzhled

Testování spodního prádla

Testování spodního prádla BANDI mělo jeden zásadní cíl. Odhalit nedokonalosti na pánských boxerkách a nátělnících a odstranit je.

Například boxerky. Muži jistě znají ten pocit, kdy si obléknou kalhoty nebo džíny a boxerky se vyhrnou směrem k rozkroku. Vytvoří se pak několik varhánků a pod kalhotami je nastláno. Ten pocit není nijak příjemný. Návrháři od BANDI zkrátili nohavice od boxerek na minimum, aby k tomuto jevu nedocházelo, a aby se muž cítil jako v bavlnce.

Dalším častým problémem u boxerek je padání pasu v zadní části. Pokud není na boxerkách správně nastavená délka od rozkroku k pasu, muži si po předklonění neustále nasazují boxerky zpět na pas. Detailů, které tvoří boxerky těmi dokonalými je jistě více. A právě proto se návrhy musely otestovat.

Černé pánské boxerky BANDI, model BASTARDO
Pánské boxerky BASTARDO

Použití spodního prádla

Muži si vybírají barvu spodního prádla podle pocitu, podle události, na kterou se chystají nebo podle povětrnostních podmínek. Tomu byla přizpůsobena i barevná škála spodního prádla BANDI. Barva černá, bílá a šedá jsou vhodné pro sportovní aktivity, za jakéhokoli počasí.

Specifická je v tomto případě barva bílá, která je vhodnou barvou pro použití k pánskému obleku pod bílou košili. Pot se absorbuje do nátělníku a košile zůstává čistá. Černý nátělník pod bílou košili nedoporučujeme, protože některé bílé košile mírně prosvítají a nátělník by byl viditelný. Jednodušší to bude jistě v období plesů, kdy si k černé košili můžete obléknout nátělník v jakékoli barvě.

A volba barvy boxerek? Ta je dána vždy jen pocitem muže. Ovšem nezapomeňte, že bílá barva je znamením čistoty. Takže pokud vás bude zajímat, jak se ukážete v očích partnerky, volte vždy bílou barvu boxerek.

 

Bílé pánské boxerky a nátělník BASTARDO
Pánské boxerky a nátělník BASTARDO
Černé pánské boxerky a nátělník BASTARDO
Pánské boxerky a nátělník BASTARDO

Kde spodní prádlo koupíte?

Vybírejte luxusní spodní prádlo BANDI v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu Pánské obleky BANDI. Doporučujeme jako skvělý dárek pro muže. Například pod stromeček na Vánoce.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.