Oblečení

Pánský nátělník BASTARDO

Jedinečný pánský nátělník, ve kterém se vždy budete cítit skvěle. Oceníte ho jako první vrstvu pod košilí ve společnosti, v práci i při sportu. Výjimkou není ani volný čas, kdy si ho můžete vzít pod svetr či rolák.

Bílý pánský nátělník Bastardo
Jedinečný pánský nátělník, ve kterém se vždy budete cítit skvěle

Materiál, který dokonale kopíruje vaši postavu

Nátělník je ušitý z kvalitní látky, kterou tvoří 95 % bavlny a 5 % elastanu. Cítit se v ní budete skvěle v jakékoliv situaci. Díky bavlně je nátělník prodyšný a dokáže absorbovat váš pot. Elastan přispěje k tomu, že se dokonale přizpůsobí vaší postavě a nikde nebude odstávat. Vždy tak budete vypadat upraveně.

Barvy, které vás nenechají na holičkách

Návrháři BANDI vybrali pro modelovou řadu pánských nátělníků Bastardo dvě barvy, a to bílou a tělovou. Bílá zastupuje klasiku, která vám dodá pocit jistoty a stability. V tělové se nemusíte bát, že by vám její odstín prosvítal pod košilí či svetrem. Širší ramena nátělníku zaručí, že se pod vaší košilí stane téměř neviditelným.

Pořiďte si pánské spodní prádlo BANDI z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz. Pokud si nejste jistí velikostí, navštivte kteroukoli prodejnu BANDI, kde vám s výběrem pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde je vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Je vám v saku chladno a ani nátělník pod košilí nepomáhá? Přečtěte si, jak se v zimě obléknout do práce a vypadat elegantně.

Mohlo by vás zajímat