Oblečení

Šedá károvaná vesta SLIM FIT Scozia

Víte, jak v obleku působit ještě elegantněji? Doplňte jej stylovou pánskou vestou BANDI, model SLIM FIT Scozia. Šedou vestu s károvaným vzorem doporučujeme nosit k obleku do zaměstnání. Skvěle se hodí také k bavlněným kalhotám a košili. Můžete ji zkombinovat i s volnočasovým sakem a vyrazit tak například na procházku městem, do kavárny či na rande. Pánská vesta dokonale podtrhne váš elegantní vzhled.

Jedinečná pánská vesta Scozia je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Tento střih je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Vesta pomáhá opticky tvarovat postavu, takže v ní budete vypadat mužně a uděláte perfektní dojem.

Vesta Scozia – manažerský outfit

Popis pánské vesty Scozia

Vesta je ušitá z velmi kvalitní matné látky středně šedé barvy s károvaným vzorem. Proto je ideální volbou do zaměstnání i pro volný čas. Doporučujeme ji kombinovat s šedými a tmavě modrými obleky. Oživíte váš vzhled a budete působit velmi elegantně. Vezměte si ji například k pánskému obleku Scozia. Ve volném čase můžete popustit uzdu vaší fantazii a vestu nakombinovat s oděvy a doplňky výraznějších barev. Vynosíte ji k volnočasovému saku, bavlněným kalhotám i košili. Pánská vesta Scozia je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu ji můžete nosit v rámci volnočasového outfitu i bez saka. Pokud si ji vezmete k obleku, můžete si v méně formálních chvílích sako odložit.

Vesta Scozia – pohled zepředu
Vesta Scozia – pohled zezadu

Materiál pánské vesty Scozia

Elegantní pánská vesta se řadí do prémiové kolekce BANDI. Je ušitá z exkluzivní látky složené z 55 % vlny, 15 % polyesteru a 30 % viskózy.  Tato jedinečná kombinace materiálů zajistí, že se v ní budete cítit pohodlně a příjemně po celý den.

Vesta Scozia – příklad outfitu
Vesta Scozia – příklad outfitu se sakem

Cena pánské oblekové vesty BANDI, model SLIM FIT Scozia je 2.749 Kč a jedná se o stylový doplněk, který skvěle oživí váš oblek i volnočasový outfit.

Původní cena: 2.749 Kč
Nová výprodejová cena: 1.379 Kč
Ušetříte: 1.370 Kč
Akce platí pouze do 28. 2. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si vyzkoušet luxusní vestu Scozia do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Zde se vám budou ZDARMA věnovat odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného oblečení pro vás. Nechte si vestu ukázat v jedinečných kombinacích s pánskými obleky či volnočasovou módou.

Tip pro vás

Věděli jste, že v konzervativních kruzích byste měli dle pravidel společenské etikety nechat spodní knoflík vesty rozepnutý? Díky tomu se navíc budete cítit pohodlně a vesta se vám nebude při sezení vyhrnovat a krčit se, takže budete vypadat upraveně a skvěle. V méně formálním prostředí však můžete spodní knoflík vesty nosit zapnutý.

Mohlo by vás zajímat