Oblečení

Šedé volnočasové sako Antello

Skvělá volba do práce i na rande

Elegantní volnočasové sako perfektně doplní váš celkový outfit. Pomůže vám stylově zapůsobit na vaši polovičku během rande, ale zároveň vám pomůže vhodně reprezentovat na méně formálních společenských akcích. Pokud nemusíte do práce chodit v obleku, ale rádi vypadáte podle nejnovějších trendů, je pro vás sako Antello spolu se svým jedinečným vzorem jasnou volbou. V něm budete vypadat elegantně za všech okolností.

Volnočasové sako Antello vám pomůže vhodně reprezentovat na méně formálních společenských akcích

Volnost pohybu za všech okolností

Volnočasový styl saka se odráží také na větší volnosti pohybu. Tu zajistí dva rozparky v zadní části saka. Pokud si chcete dopřát ještě více pohybu, můžete si zvolit střih TAILORED. Střih SLIM vám zase zvýrazní mužné rysy vaší postavy. Sako má nakládané kapsy bez klop, které nabídnou pohodlný přístup pro uložení kapesníků a dalších drobností.

Kvalitní materiál se nezapře

Hned na první pohled si u saka povšimnete originálního modrého a bílého prošití utvářejícího na světle šedé látce čtvercovou síť. Kromě působivého vzoru sako zaujme i obdivuhodnou prodyšností. Během horkých letních dní, kdy budou všichni muži odkládat saka a spoléhat na své vesty, se budete jen potměšile usmívat a vychutnávat si prodyšnost látky. Kombinace 55 % lnu a 45 % bavlny vás v této době příjemně ochladí. Díky vnitřní podšívce tvořené z 55 % polyesterem a ze 45 % měďnatým vláknem se během letních veder ani nezpotíte.

Cena volnočasového saka Antella ve střihu SLIM je  6.269 Kč, ve střihu TAILORED 6.269 Kč a je perfektní volbou pro volnočasové a méně formální aktivity především během letních dní, kdy oceníte jeho největších kvalit.

P.volnočasové sako BANDI, model SLIM Antello
Původní cena: 6.269 Kč
Nová výprodejová cena: 3.969 Kč
Ušetříte: 2.300 Kč
P. volnočasové sako BANDI, model TAILORED Antello
Původní cena: 6.269 Kč
Nová výprodejová cena: 3.969 Kč
Ušetříte: 2.300 Kč
Akce platí pouze do 28. 2. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Kupte si elegantní sako z pohodlí domova na www.BandiVamos.cz. Pokud si nejste jistí výběrem správné velikosti, podívejte se, kde máte nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou sladit outfit, abyste vypadali vždy skvěle.

Tip pro vás

Nevíte, co si obléct pod sako? Není to žádná složitá věda. Sako vhodně zkombinujte s košilí nebo se svetrem, který vás zahřeje během chladnějších dní.

Mohlo by vás zajímat