Oblečení

Tmavě modrá pánská vesta SLIM Cotile

Stylová vesta do práce i společnosti

Chcete vypadat opravdu výjimečně? Doplňte váš outfit elegantní modrou vestou z prémiové kolekce. Perfektně ji využijete v práci i při slavnostních příležitostech.
Ve vestě Cotile budete vypadat vždy elegantně

Moderní střih pro vaše pohodlí

Pánská vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM, který nejlépe padne mužům štíhlé a standardní postavy. Zvýrazní vaše mužné rysy a opticky zeštíhlí vaši postavu.
Vesta Cotile – pohled zepředu
Pohodlná vesta Cotile – pohled zezadu

Prvotřídní materiál

Látka vesty je složená z 50 % vlny a 50 % polyesteru. Prodyšná vlna zajišťuje, že se budete ve vždy cítit velmi pohodlně. Díky polyesteru se vám vesta nebude mačkat, proto budete vypadat během celého dne upraveně.

Stylová vesta je navíc celá ušitá z oblekové látky. Můžete si tedy ve společnosti odložit sako, aniž byste porušili pravidla etikety. Pozor. V důležitých momentech, jako je svatební obřad nebo předávání vyznamenání, si sako nesundávejte.
Vesta Cotile je ušitá z tmavě modré matné látky v jemném vzoru
Cena pánské vesty Cotile je 2.899 Kč a vynosíte ji do práce i společnosti.

Původní cena vesty: 2.899 Kč
Nová výprodejová cena: 1.999 Kč
Ušetříte: 900 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model vesty je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se vesty vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Pánskou vestu si koupíte snadno z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si nejste jisti velikostí, navštivte kteroukoli prodejnu BANDI, kde vám s výběrem poradí profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Pozvedněte váš slavnostní vzhled na vyšší úroveň a pořiďte si luxusní manžetové knoflíčky. Prohlédněte si aktuální nabídku manžetových knoflíčků BANDI, které můžete navíc věnovat jako dárek.

Mohlo by vás zajímat