Oblečení

Tmavě modré volnočasové sako Sorano

Sako do práce i společnosti

Chcete na rande nebo v práci udělat ten nejlepší dojem? Pak je pro vás volnočasové sako Sorano jasnou volbou. V něm budete vypadat jako vystřižený z časopisu. Při bližším prozkoumání zjistíte, že má látka jemnou texturu, která činí sako velmi zajímavým na pohled i na dotek. Sako se vám bude snadno kombinovat s jinými odstíny modré, k nimž sedí naprosto dokonale.

Tmavě modré volnočasové sako Sorano na rande i schůzku s přáteli

Sako, které vás zeštíhlí

Módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová sako vytvořila ve dvou různých střizích – SLIM a TAILORED. Oba se hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Střih SLIM má jeden knoflík a je více vyštíhlený v oblasti pasu. Oproti tomu střih TAILORED má dva knoflíky a nabízí více volnosti pro případné dovádění na tanečním parketu. Oba střihy se mohou pochlubit také zešikmenými kapsami s patkami, které vás opticky zúží.

Pohodlí za každého počasí

Díky důmyslné kombinaci 52 % vlny, 44,5 % polyesteru a 3,5 % elastanu se budete v saku cítit pohodlně za každého počasí. Vlna vás v létě ochladí a v zimě zahřeje. Polyester zase zajistí, abyste vypadali skvěle po celý den. Sako se díky němu totiž zbytečně nekrčí. Elastan dodává látce pružnost a s jeho pomocí také bude sako dlouho vypadat jako nové. Propracovaná je také podšívka saka, kterou tvoří z 55 % polyester a ze 45 % speciální měďnaté vlákno, které skvěle odvádí pot.

Volnočasové sako Sorano ve střihu SLIM je k dostání za 6.599 Kč, ve střihu TAILORED 6.599 Kč a jde o zajímavý kousek, který pomůže oživit váš šatník.

Přijďte si sako vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s výběrem správné velikosti i celého outfitu pro všechny příležitosti. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI. Sako pořídíte také z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tip pro vás

Nevíte, čím vhodně doplnit vaše sako? Podívejte se na elegantní volnočasové košile BANDI, ve kterých budete vypadat dokonale i při procházce parkem.

Mohlo by vás zajímat