Oblečení

Tmavě modré volnočasové sako Sorano

Sako do práce i společnosti

Chcete na rande nebo v práci udělat ten nejlepší dojem? Pak je pro vás volnočasové sako Sorano jasnou volbou. V něm budete vypadat jako vystřižený z časopisu. Při bližším prozkoumání zjistíte, že má látka jemnou texturu, která činí sako velmi zajímavým na pohled i na dotek. Sako se vám bude snadno kombinovat s jinými odstíny modré, k nimž sedí naprosto dokonale.

Tmavě modré volnočasové sako Sorano na rande i schůzku s přáteli

Sako, které vás zeštíhlí

Módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová sako vytvořila ve dvou různých střizích – SLIM a TAILORED. Oba se hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Střih SLIM má jeden knoflík a je více vyštíhlený v oblasti pasu. Oproti tomu střih TAILORED má dva knoflíky a nabízí více volnosti pro případné dovádění na tanečním parketu. Oba střihy se mohou pochlubit také zešikmenými kapsami s patkami, které vás opticky zúží.

Pohodlí za každého počasí

Díky důmyslné kombinaci 52 % vlny, 44,5 % polyesteru a 3,5 % elastanu se budete v saku cítit pohodlně za každého počasí. Vlna vás v létě ochladí a v zimě zahřeje. Polyester zase zajistí, abyste vypadali skvěle po celý den. Sako se díky němu totiž zbytečně nekrčí. Elastan dodává látce pružnost a s jeho pomocí také bude sako dlouho vypadat jako nové. Propracovaná je také podšívka saka, kterou tvoří z 55 % polyester a ze 45 % speciální měďnaté vlákno, které skvěle odvádí pot.

Volnočasové sako Sorano ve střihu SLIM je k dostání za 6.599 Kč, ve střihu TAILORED 6.599 Kč a jde o zajímavý kousek, který pomůže oživit váš šatník.

P. volnočasové sako BANDI, model SLIM Sorano
Původní cena: 6.599 Kč
Nová výprodejová cena: 3.999 Kč
Ušetříte: 2.600 Kč
P.volnočasové sako BANDI, model TAILORED Sorano
Původní cena: 6.599 Kč
Nová výprodejová cena: 3.999 Kč
Ušetříte: 2.600 Kč
Akce platí pouze do 30. 11. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si sako vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s výběrem správné velikosti i celého outfitu pro všechny příležitosti. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Nevíte, čím vhodně doplnit vaše sako? Podívejte se na elegantní volnočasové košile BANDI, ve kterých budete vypadat dokonale i při procházce parkem.

Mohlo by vás zajímat