Oblečení

Vlněný kabát BANDI Lucillo

Hřejivý kabát do práce i do společnosti

Dáváte přednost nestárnoucí klasice, která z vás dokáže udělat elegána? Pak je pro vás vlněný kabát Lucillo ideální volbou. V čem je tento kabát jiný? Vlněná látka kabátu, u které návrháři od BANDI ještě navýšili gramáž, vás v zimě rozhodně zahřeje. Současně dodává kabátu punc poctivé klasiky z dob vašich dědů a otců.

Máte obavy, že díky vlně s přidanou gramáží bude kabát neforemný a vy v něm budete působit neohrabaně? Opak je pravdou. Šedý kabát s texturou rybí kosti perfektně drží svůj tvar a vy v něm budete vypadat jako dokonalý elegán. Zaujmete v něm jak cestou do společnosti, tak při zimních procházkách městem nebo cestou do práce.

Šedý vlněný pánský kabát na postavě
V pánském vlněném kabátu Lucillo se budete vždy cítit skvěle

Střihy pro maximální pohodlí

Kabát BANDI Lucillo si můžete vybrat ve dvou střizích, a to SLIM nebo TAILORED. Pokud jste štíhlé postavy, bude vám rozhodně slušet vyštíhlený střih SLIM. Střih TAILORED pak upřednostníte ve chvíli, kdy preferujete pocit volnosti a maximálního pohodlí. Je jedno, zda půjdete v džínách a ve svetru, nebo v obleku a košili. V tomto střihu kabátu budete vypadat elegantně v každé situaci.

Designové prvky, které podtrhnou vaši eleganci

Módní návrhářka od BANDI Kristýna Kabotová myslela při návrhu tohoto kabátu na vaše maximální pohodlí. Například zpracování kapes je nejen elegantní, ale i velmi praktické.  Do dostatečně hlubokých kapes hravě schováte peněženku, doklady i klíče. Díky jejich rafinovanému zešikmení pak do nich v zimě můžete i pohodlně zasunout ruce.

Vysoký podíl vlny je zárukou hřejivosti

Kabát je vyrobený z vlněné látky s příměsí speciálních vláken. Díky vlně je maximálně hřejivý a prodyšný. Pečlivá kombinace ostatních materiálů má zásluhu na tom, že tento model velmi dobře drží svůj tvar. Látka se nežmolkuje ani v nejvíce zatěžovaných partiích, hlavně v podpaží. Luxusní prémiová podšívka s měďnatým vláknem jen podtrhuje jeho jedinečnost. 

Cena pánského kabátu Lucillo ve vyštíhleném SLIM střihu je 11.499 Kč a cena TAILORED střihu, který vám poskytne více pohodlí je 11.499 Kč.

Pánský kabát SLIM Lucillo
Původní cena: 11.499 Kč
Nová výprodejová cena: 5.749 Kč
Ušetříte: 5.750 Kč
Pánský kabát TAILORED Lucillo
Původní cena: 11.499 Kč
Nová výprodejová cena: 5.749 Kč
Ušetříte: 5.750 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Potřebujete si kabát vyzkoušet, abyste zjistili, jestli vám opravdu sedne a kterou velikost si vybrat? Navštívíte libovolnou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborný poradce vám pomůže s výběrem střihu i velikosti.

Zajímají vás i další modely kabátů módní značky BANDI? Podívejte se na nabídku kabátů a plášťů BANDI, které si můžete koupit i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Tip navíc

Chcete váš kabát doplnit o další stylový prvek, který využijete v chladných zimních dnech? Vyberte si některou z elegantních pánských šál BANDI, které vás zahřejí a ve kterých budete vypadat elegantně.

Mohlo by vás zajímat