Obleky

Černý oblek COMFORT FIT Liggio

Moderní oblek do práce i do společnosti

V černém obleku Liggio z matné látky uděláte perfektní dojem v práci i na společenských událostech. Například na plese, svatbě nebo oslavě jubilea. Skvěle v něm zaujmete díky moderním střihovým prvkům i originální textuře. Klasický rovný střih ocení především muži silnější postavy.

Pánský oblek Liggio – skvělá volba do práce i do společnosti
Pánský oblek Liggio – skvělá volba do práce i do společnosti

Uděláte perfektní dojem přes den i ve večerních hodinách

V obleku z elegantní černé látky s decentní texturou se od ostatních mužů vkusně odlišíte. Tmavý matný oblek vynosíte jak přes den, tak i na večerních událostech konaných po 18. hodině. Vždy budete mít jistotu, že jste oblečení správně podle pravidel společenské etikety.

Módní střihové prvky

Oblek Liggio si vás získá jedinečnými detaily, jako jsou špičaté klopy nebo překládané knoflíčky na rukávech saka. Zešikmené kapsy v kombinaci s černou látkou navíc pomohou vaši postavu opticky zeštíhlit.

Pánský oblek Liggio – detail podšívky
Pánský oblek Liggio – detail podšívky
Pánský oblek Liggio – pohled zepředu
Pánský oblek Liggio – pohled zepředu

Oceníte sníženou mačkavost látky

Kvalitní látku obleku tvoří jedinečná kombinace polyesteru, vlny a viskózy. Příměs polyesteru snižuje mačkavost látky. Proto budete v obleku vypadat vždy upraveně a uděláte perfektní dojem. Díky přírodní vlně a viskóze je oblek prodyšný a příjemný na dotek, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně.

Cena pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT Liggio je 6.799 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena obleku: 6.799 Kč
Nová výprodejová cena: 3.499 Kč
Ušetříte: 3.300 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do značkové prodejny BANDI, kde vám odborní poradci pomohou s výběrem. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že typ límečku u košile může ovlivnit váš celkový vzhled? Pokud chcete mít jistotu, že budete vypadat skvěle, přečtěte si, jak vybrat pánskou košili se správným límečkem.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.