Obleky

Černý pánský oblek BANDI pro dokonalý vzhled a každou událost

Nyní se slevou 5.000 Kč

Každý muž potřebuje oblek, který vynosí pro jakoukoliv událost. Současná oblíbená modrá barva obleku je sice moderní, ale nemusí vyhovovat každému. Navíc. Při některých událostech je použití světle modrého obleku nevhodné. Například na plesech či pohřbu. Proto je více než dobré mít vždy po ruce pánský oblek v černé barvě.

Použití černé barvy obleku má i další výhody:

  • spolu s bílou košilí nikdy nic nezkazíte a nemusíte přemýšlet, jak vytvořit outfit, abyste byli dobře oblečeni
  • můžete využívat světlé i tmavé barvy košil, podle období
  • kontrastní černá barva látky „udělá“ každého muže elegantním a výrazným, bez ohledu, zda je blonďák nebo brunet
  • pokud se budete účastnit pohřbu, máte po ruce oblek – černá je jediná možná barva
  • i ve volném čase budete v černém obleku vypadat elegantně
  • černý oblek je nadčasový a nepodléhá módním trendům

Černý pánský oblek BANDI pro ženicha

Výrazný, mužný, kontrastní. Toto jsou atributy, kterými se dá popsat vzhled ženicha, pokud si na svatbu oblékne černý oblek. Doporučujeme zejména mužům světlejšího typu.

Černý pánský oblek BANDI na svatbu

I v případě svatebních hostů je černý oblek zárukou hezkého pohledu na mužskou polovinu svatby. Při vhodné volbě doplňků, které by měly být vždy barevné a světlejší, bude muž působit velice elegantně.

Černý pánský oblek BANDI na ples

Pokud se nejedná o noblesní ples v opeře nebo není na pozvánce uvedený dress code Black Tie, je použití černého obleku jednou ze skvělých variant. Outfit lze tvořit jak s bílou košilí a tmavou kravatou, tak i s košilí v tmavé barvě spolu s tmavou kravatou. V obou variantách budete působit sebevědomým a elegantním dojmem.

Černý pánský oblek BANDI pro studenty

Správný oblek ke zkouškám – tmavý a matný. Není vhodné působit na zkoušející příliš okázale či společensky. Student musí dát jasně najevo, že je naučený a připravený. Černý oblek spolu s bílou košilí je pro navození tohoto dojmu dobrý základ.

Černý pánský oblek BANDI do práce

Není každý den slunečný a nemusí se chodit do práce stále ve stejné barvě obleku. Podzimní či zimní období je pro změnu barvy více než vhodné. Platí to i pro černou.

Černý pánský oblek BANDI do divadla

Návštěva divadla přímo vybízí k použití černé barvy obleku. Svým oblečením přispějete ke skvělé atmosféře a zážitku z divadelního představení. Užijte si to tak, jak se sluší a patří.

Černý pánský oblek BANDI na pohřeb

Při účasti na pohřbu je jedinou správnou volbou pánského obleku právě černá. Zde se kompromisy nepřipouští. Jakékoliv jiné barevné provedení je velice nevhodné.

Černý pánský oblek pro volný čas

Návštěva restaurace nebo volnočasové aktivity jsou také příležitosti, kdy je vhodné využít černý oblek. V tomto případě v černé košili s rozepnutým límečkem a bez kravaty nebo v kombinaci s bílými teniskami a tílkem. Stejně stylově, jako hudební skupina MIRAI, při natáčení videoklipu Vedle tebe usínám.

Jak vidíte, mít po ruce ve svém šatníku černý oblek se vždy vyplatí.

Výhodná akce se slevou 5.000 Kč

Přijďte si černý pánský oblek vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny BANDI. V případě, že bude potřeba oblek trošku poupravit na vaši míru, je vám k dispozici v prodejně odborná krejčová. Cena černého pánského obleku BANDI je 12.999 Kč. Nyní pro vás v akci za pouhých 7.999 Kč. Tím ušetříte 5.000 Kč. A to se vyplatí.

Společenská obuv BANDI

K černému pánskému obleku je vhodná pouze společenská šněrovací obuv. Vyberte si ručně šitou obuv BANDI, pohodlnou od prvního momentu nošení.

Pánská společenská obuv BANDI

Společenský opasek BANDI

Nedílnou součástí pánského obleku je vždy opasek. Tento by měl být kožený a v barvě obuvi. Pokud tedy máte černou obuv, měli byste mít černý opasek. Jeho šířka by neměla přesahovat 3,5 cm, proto široké či barevné opasky k džínům ponechte raději doma. Doporučujeme pánský společenský opasek BANDI, Automat 82.

Pánský společenský opasek BANDI, Automat

Když poradí odborníci BANDI, oblek Vám padne dokonale

Přijďte si černý pánský oblek BANDI vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy Vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost. Poradí Vám, jak a s čím oblek kombinovat, abyste vypadali skvěle.

Zohlední Váš typ, střih i barvu vlasů, odstín pleti, siluetu figury a vše pomohou doladit do posledního detailu. Vyberete si oblek, košili, kravatu nebo motýlka, opasek, manžetové knoflíčky a vhodnou společenskou obuv tak, aby byl váš outfit dokonalý, ať už se chystáte kamkoliv.

Tip navíc

Víte, že u BANDI můžete získat krejčovskou úpravu obleku na míru zcela zdarma? Přečtěte si, co je potřeba udělat, abyste mohli využít AKCI ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

MIRAI – Vedle tebe usínám, Pánské obleky BANDI

Mohlo by vás zajímat