Obleky

Černý pánský oblek TAILORED FIT Darquez

Originální černý oblek na společenské události

Rádi byste na společenských akcích vynikli mezi ostatními muži v černém obleku? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout elegantní pánský oblek Darquez, který zaujme originálním designem. Skvěle se hodí například na svatbu, ples nebo oslavu jubilea. Ve společnosti v něm uděláte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. To ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň pomůže opticky vytvarovat a zeštíhlit vaši postavu, takže budete vypadat naprosto dokonale.

Pánský oblek Darquez – ideální outfit na ples

Popis obleku Darquez

Oblek je ušitý z prvotřídní matné látky černé barvy. Klopy a kapsy saka zdobí lesklá černá látka. Tato jedinečná kombinace matné a lesklé látky vám dá vyniknout mezi ostatními muži. Originalitu obleku umocňuje použití moderních střihových prvků, jako jsou špičaté klopy saka a zešikmené kapsy bez patky.

Kombinaci lesku a matu najdete také na stylových knoflících saka. S originálním designem obleku ladí i černá podšívka se zlatým zdobením. Ať už se v obleku Darquez vydáte na jakoukoli společenskou akci, vždy budete působit elegantně a uděláte výjimečný dojem.

Pánský oblek Darquez – pohled zepředu
Pánský oblek Darquez – pohled zezadu

Materiál obleku Darquez

Pánský oblek Darquez je ušitý z velmi kvalitní látky. Její unikátní složení vám zaručí, že se oblek nebude mačkat. Zachováte si tak elegantní vzhled na každé společenské události. Oblek je také prodyšný a příjemný na dotek, takže se v něm budete cítit opravdu pohodlně.

Pánský oblek Darquez – příklad outfitu na společenskou událost
Pánský oblek Darquez – příklad outfitu na ples

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Darquez je 10.669 Kč a jedná se o exkluzivní oblek z prémiové kolekce.

Původní cena: 10.669 Kč
Nová výprodejová cena: 5.669 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Na večerní společenské události byste měli dle společenské etikety chodit v tmavém obleku. Pokud se na takovou akci chystáte, pravděpodobně budete obklopeni muži v černých nebo tmavě modrých oblecích. Jestli se chcete odlišit a udělat perfektní dojem, dodejte svému vzhledu na osobitosti kapesníčkem do saka.

Mohlo by vás zajímat