Obleky

Černý pánský oblek TAILORED FIT Marquez

Elegantní oblek do práce i do společnosti

Rádi byste si pořídili oblek, který využijete jak do práce, tak na všechny společenské události? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout pánský oblek Marquez. Uděláte v něm perfektní dojem v kanceláři, na firemní poradě i na obchodním jednání. Díky elegantní černé barvě se navíc ideálně hodí také na všechny denní i večerní společenské události. Skvěle v něm zapůsobíte například na plese, v tanečních, na svatbě nebo na oslavě jubilea.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. To ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak pánové s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň pomáhá tvarovat a zeštíhlovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně.

Pánský oblek TAILORED FIT Marquez – dokonalá volba pro jakoukoli příležitost

Popis pánského obleku Marquez

Pánský oblek Marquez je vyroben z kvalitní matné látky černé barvy. Díky černé barvě oblek snadno zkombinujete s košilemi i kravatami různých barev. V zimním období jej perfektně sladíte s košilemi a kravatami v tmavších barevných odstínech. V létě jej skvěle oživí košile a kravaty světlých pastelových barev.

Moderní střih obleku efektně doplňují zešikmené kapsy saka, které navíc pomáhají opticky zeštíhlit postavu. Přidaná kapsička na pravé straně saka dokonale podtrhne váš stylový vzhled.

Pánský oblek Marquez – příklad outfitu
Pánský oblek Marquez – pohled zezadu

Materiál obleku

Pánský oblek Marquez je ušitý z exkluzivního materiálu. Jedinečná kombinace vláken zaručuje nemačkavost obleku a také jeho prodyšnost. I při celodenním nošení tak budete vypadat stále dokonale.

Pánský oblek Marquez – příklad outfitu do divadla
Pánský oblek Marquez – příklad outfitu

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Marquez je 8.799 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová výprodejová cena: 3.520 Kč
Ušetříte: 5.279 Kč
Akce platí pouze do 30. 4. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tipy pro vás

Chystáte se na ples? Přečtěte si, jak se správně obléknout na ples a čeho se vyvarovat? Pokud se chcete vydat ve stejném outfitu i do práce, dejte si pozor. Pro oblékání do zaměstnání platí zcela jiná pravidla. Přečtěte si, jak vhodně zvolit oblečení do práce.

Mohlo by vás zajímat