Obleky

Černý pánský oblek TAILORED FIT Tarquez

Dokonalá volba do práce i do společnosti

Doplňte váš šatník univerzálním černým oblekem, ve kterém budete vypadat skvěle při každé příležitosti. Kombinace nadčasové černé barvy a jedinečných střihových prvků přidá vašemu vzhledu na eleganci. Pánský oblek perfektně vynosíte do kanceláře, na ples i do divadla. Mírně vyštíhlený střih nejlépe padne mužům standardní postavy.
Pánský oblek Tarquez – ideální volba pro jakoukoli událost

Moderní střihové prvky

Sako se zapínáním na dva knoflíky doplňují zešikmené kapsy, ty pomáhají spolu s černou barvou látky vaši postavu opticky zeštíhlit. Další moderní prvky obleku, jako jsou špičaté klopy nebo unikátní BANDI odznáček, oživí váš celkový vzhled. Díky tomu se decentně odlišíte od ostatních mužů.
Pánský oblek Tarquez – pohled zepředu
Pánský oblek Tarquez – pohled zezadu

Lehký a příjemný materiál

Oblek je ušitý z kvalitní látky, kterou tvoří 85 % polyesteru a 15 % viskózy. Díky tomu je látka lehká a velmi příjemná na dotek. Budete se proto v obleku cítit vždy velmi pohodlně. Navíc se vám oblek nebude mačkat a budete tak působit upraveným dojmem během celého dne.

Cena elegantního pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Tarquez je 6.990 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena obleku: 6.990 Kč
Nová výprodejová cena: 4.499 Kč
Ušetříte: 2.500 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.
Pánský oblek Tarquez – detail podšívky
Příklad outfitu do tanečních
Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip navíc

Věděli jste, že 74 % manažerů v ČR zabíjí svůj byznys špatným oblečením? Přečtěte si, jak se toho vyvarovat a dosáhnout tak potřebného úspěchu.

Mohlo by vás zajímat