Obleky

Elegantní modrý kombinovatelný oblek TAILORED FIT Edenio

Promění vás v profesionála v práci i v elegána na společenské události

Potřebujete nadčasový oblek, který vynosíte pro většinu příležitostí? Pak ve vašem šatníku jistě oceníte tmavě modrý oblek Edenio. Jedná se o perfektní volbu do práce, ať už vás čeká pracovní porada nebo obchodní jednání. Díky tmavé barvě jej vynosíte také na denní i večerní společenské události. Například na svatbu, ples nebo návštěvu divadla. Mírně vyštíhlený střih TAILORED ocení muži standardní postavy, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

V obleku Edenio uděláte skvělý dojem v práci i na společenských událostech

Kombinovatelný oblek vám dokonale padne

Tento oblek je kombinovatelný. To znamená, že si vyberete zvlášť velikost saka i kalhot, aby vám oblek padl jako šitý na míru. V dokonale padnoucím obleku pak můžete vyrazit do kanceláře nebo si ho obléknout na svatbu či ples. Stylové prvky, jako jsou například zúžené klopy, ještě více podtrhnou váš elegantní vzhled.

Pánský oblek Edenio – pohled zepředu
Pánský oblek Edenio – pohled zezadu

Pro váš upravený vzhled i pohodlí

Pánský oblek je ušitý z jedinečné kombinace materiálů, kterou tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky vysokému podílu vlny se v obleku budete cítit příjemně v každé situaci. Polyester pak přispěje k tomu, že se vám oblek nebude příliš mačkat a nemusíte si tak dělat starosti ani po celodenním sezení v práci nebo po protančené noci na plese.

Pánský oblek Edenio – detail podšívky
Příklad ideálního outfitu do kanceláře i na ples

Cena pánského saka je 5.939 Kč, cena pánských kalhot je 2.859 Kč a jedná se o prémiovou kolekci.

Sako TAILORED FIT Edenio
Původní cena: 5.939 Kč
Nová výprodejová cena: 3.539 Kč
Ušetříte: 2.400 Kč
Kalhoty TAILORED FIT Edenio
Původní cena: 2.859 Kč
Nová výprodejová cena: 1.659 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem ideálního oblečení pro každou příležitost vám při šálku lahodné kávy ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Můžete si být jisti, že budete oblečeni správně. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chystáte se do společnosti a lámete si hlavu s tím, jak správně uvázat kravatu? Pak vám doporučujeme se podívat na profesionální videa vázání kravat, podle kterých to zvládne opravdu každý.

Mohlo by vás zajímat