Obleky

Elegantní pánský oblek SLIM FIT Esentio

Oblek, který nebudete chtít sundat

Ať už se chystáte na svatbu, do práce, nebo do divadla, v obleku Esentio určitě nešlápnete vedle. Černý oblek s lehkým nádechem tmavě modré se perfektně hodí pro ženicha i svatebního hosta. Látku zdobí také velmi decentní vzor, který dodá obleku na zajímavosti. Oblek zkrátka zaujme hned na první pohled.

Oblek Esentio je skvělou volbou pro ženicha
Oblek Esentio je skvělou volbou pro ženicha

Jako šitý na míru

Oblek je skvělou volbou především pro muže štíhlé postavy, kteří ocení vyštíhlený střih SLIM FIT. Díky němu budou sako i kalhoty pasovat přesně na vaši postavu. Na saku se nachází zešikmené kapsy, které vás opticky zúží. Chcete vypadat dokonale? Nedávejte si věci do předních kapes. Oblek vás bude obepínat a vyniknou vaše mužné rysy.

Během horkých dní vás ochladí

Módní návrhářka Olga Jeřábková si dala opravdu záležet nejen na střihu, ale také na vyváženém složení látky. V létě oceníte největší kvality tohoto obleku. Díky vysokému obsahu vlny (52 %) je látka nejen velmi příjemná na dotek, ale také prodyšná. Měla by vás tedy v létě spíše ochladit. Nemusíte se ani obávat, že by se vám oblek mohl pokrčit. O to se postará 46% podíl polyesterových vláken. Zbývající 2 % tvoří viskózová příměs, která látce přidává na savosti a pružnosti. Zároveň je díky tomu oblek jako stvořený pro každodenní nošení.

Cena prémiového pánského obleku SLIM FIT Esentio je 12.099 Kč a oblečete si ho jak na svatbu, tak i do divadla či do práce.

Původní cena: 12.099 Kč
Nová výprodejová cena: 6.299 Kč
Ušetříte: 5.800 Kč
Akce platí pouze do 30. 11. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Hodláte vyrazit na svatbu? Podívejte se na nejčastější chyby při výběru oblečení pro ženicha a vyvarujte se těmto častým omylům.

Mohlo by vás zajímat