Obleky

Elegantní tmavě šedý pánský oblek SLIM FIT Fabioni

Jedinečný oblek na obchodní jednání i do společnosti

S tmavě šedým oblekem Fabioni uděláte dojem v práci, na svatbě i na oslavách.  Díky látce, která kombinuje nitě světlejších a tmavších odstínů, bude tento oblek skvělým společníkem i při večerních akcích. Na výjimečnosti vám přidá také jemné prošití šedou nití. Trendový střih SLIM FIT ocení především muži štíhlé a standardní postavy.

Oblek Fabioni je skvělou volbou do práce i na svatbu
Oblek Fabioni je skvělou volbou do práce i na svatbu

Vytříbené detaily pro váš jedinečný vzhled

Šedočerný odstín obleku Fabioni dotváří jemně žíhaná struktura látky. V kombinaci se stylovými tmavě šedými knoflíčky dá oblek vyniknout vašemu osobitému vzhledu. Díky svému unikátnímu barevnému tónu je ideální do kanceláře, stejně jako na společenské události. Módní návrhářka Olga Jeřábková oblek doplnila o šikmé kapsy, které zeštíhlí vaši postavu.

Oblek Fabioni - pohled zepředu
Oblek Fabioni – pohled zepředu
Oblek Fabioni - pohled zezadu
Oblek Fabioni – pohled zezadu

Kvalitní materiál pro pohodlné nošení

Pánský oblek je pečlivě ušitý z látky, ve které se budete vždy cítit komfortně. Kvalitní látka obsahuje 83 % polyesteru, 11 % viskózy a 6 % vlny. Díky polyesteru se oblek nekrčí a na těle působí lehce. Příměs vlny poté zajišťuje, že je oblek prodyšný a velmi příjemný na dotek.

Oblek Fabioni - outfit na ples
Oblek Fabioni – outfit na ples
Oblek Fabioni - outfit do práce
Oblek Fabioni – outfit do práce

Cena pánského obleku SLIM FIT Fabioni je 9.899 Kč a stane se jedinečným kouskem vašeho šatníku, který vynosíte v práci, na společenských akcích i ve volném čase.

Původní cena: 9.899 Kč
Nová akční cena: 8.899 Kč
Ušetříte: 1.000 Kč
Pánský oblek Fabioni skvěle doplníte i černým svetrem
Pánský oblek Fabioni skvěle doplníte i černým svetrem

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám ochotně pomůže vybrat přesně padnoucí outfit, ve kterém vždy uděláte perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Nedílnou součástí kompletního obleku je elegantní košile. Podívejte se, jak správně vybrat barvu košile pro každou příležitost.

Mohlo by vás zajímat