Obleky

Jedinečný šedý pánský oblek SLIM FIT Grostti

Udělejte dojem v práci i na svatbě

Světle šedý oblek s originálním prošitím tmavě modrou a hnědou nitkou, vynosíte do kanceláře, na pracovní poradu i oběd s obchodním partnerem. Stejně perfektní dojem v něm uděláte také na svatbě, oslavě jubilea nebo jiné denní společenské události. Vyštíhlený střih SLIM FIT ocení muži štíhlé a standardní postavy, kteří se rádi oblékají ve stylu nových módních trendů.

Elegantní oblek Grostti je ideální volbou na jarní i letní měsíce

Jemná textura vám dodá na osobitosti

Díky textuře tvořené protkáním tmavě modrých a hnědých nitek získá každý váš outfit nádech jedinečnosti. Texturu skvěle doplňují i luxusní modré knoflíčky s hnědými okraji. Vše pak jen stačí doladit elegantní košilí a doplňky podle příležitosti, na kterou se chystáte.

Pánský oblek Grostti – pohled zepředu
Pánský oblek Grostti – pohled zezadu

Jedinečná kombinace materiálů

Módní návrháři značky BANDI dbali na to, abyste se v obleku cítili co nejpohodlněji. Proto zvolili pro oblek Grostti důmyslnou kombinaci materiálů. Velkou předností obleku je jeho nemačkavost, takže v něm budete vypadat elegantně i po celém dni stráveném v kanceláři. Příměs viskózy a elastanu přispívá k pohodlí při nošení. Viskóza je přidána také do podšívky, a tak si můžete být jistí, že je sako prodyšné a oblek tak skvěle vynosíte i v horkých letních dnech.

Pánský oblek Grostti – detail jedinečné látky
Pánský oblek Grostti – detail podšívky

Cena pánského obleku SLIM FIT Grostti je 7.699 Kč a oživí váš vzhled při pracovních i společenských příležitostech.

Původní cena: 7.699 Kč
Nová výprodejová cena: 3.849 Kč
Ušetříte: 3.850 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám u šálku lahodné kávy s výběrem pomůže profesionální tým odborných poradců. Máte tak jistotu, že budete oblečeni dokonale na každou příležitost. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

V obleku Grostti uděláte perfektní dojem v práci
Zkombinujte oblek s košilí na rozhalenku a vyrazte dokonale oblečeni například na oslavu jubilea

Tip pro vás

Věděli jste, že k šedému obleku se skvěle hodí černá i hnědá obuv? Práce je ideálním místem, kde hnědé boty podtrhnou váš profesionální vzhled. Na společenské události, jako je například oslava jubilea, vynosíte také černé boty. Prohlédněte si módní obuv, kterou pořídíte z pohodlí vašeho domova i ve značkových prodejnách.

Mohlo by vás zajímat