Obleky

Károvaný oblek TAILORED FIT Elsiore

Stylový modrý oblek do zaměstnání i pro volný čas

V modrém károvaném obleku Elsiore uděláte skvělý dojem na obchodním jednání, pracovní poradě nebo v kanceláři. Navíc ho perfektně vynosíte také ve volném čase nebo na netradiční svatbě. Velmi pohodlný oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT, který perfektně padne mužům standardní postavy.

Jedinečný modrý oblek vám vždy přidá na osobitosti
Jedinečný modrý oblek vám vždy přidá na osobitosti

Elegantní prvky a barva

Modrá barva obleku patří mezi nejoblíbenější. Tento jedinečný model, ve kterém vyniknete mezi ostatními, navrhla módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová. Díky klasickým střihovým prvkům budete vypadat velmi elegantně. Na dokonalém vzhledu vám přidá originální pin do klopy saka, který získáte k obleku zcela ZDARMA.

Oblek Elsiore - pohled zepředu
Oblek Elsiore - pohled zepředu
Oblek Elsiore - pohled zezadu
Oblek Elsiore - pohled zezadu

Prvotřídní materiál

Exkluzivní látka obleku je vyrobená z 83 % polyesteru, 15 % viskózy a 2 % elastanu. Díky tomuto jedinečnému složení je oblek velmi pohodlný a zároveň nemačkavý. Vy tak budete působit upraveným dojmem po celý den.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Elsiore je 6.999 Kč a je perfektní volbou ve volném čase i v práci.

Pánský oblek Elsiore - manažerský outfit
Pánský oblek Elsiore - manažerský outfit
Pánský oblek Elsiore - detail podšívky
Pánský oblek Elsiore - detail podšívky

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem správné velikosti pomůžou odborní poradci. Profesionální krejčové vám oblek upraví přímo na míru. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz, ale nenašli jste ho? Podívejte se na 4 důvody, proč pánský oblek v e-shopu nenajdete.

Tip pro vás

Vyberte si k obleku dokonalou košili, která podpoří vaši eleganci. Podívejte se na širokou nabídku košil, které se hodí do práce.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.