Obleky

Károvaný pánský oblek SLIM FIT Intelvi

Stylový oblek do zaměstnání

V tmavě modrém károvaném obleku Intelvi v práci rozhodně zaujmete. Díky jedinečné kombinaci klasického designu a decentního vzoru uděláte perfektní dojem v kanceláři, na pracovním obědě i obchodním jednání. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy.
Pánský oblek Intelvi – dokonalá volba do kanceláře i na obchodní jednání

Módní barva a originální vzor

Ve stylovém károvaném obleku v modré barvě se od ostatních mužů vkusně odlišíte. Originální vzor a moderní špičaté klopy navíc podtrhnou váš jedinečný vzhled.
Pánský oblek Intelvi – pohled zepředu
Pánský oblek Intelvi – pohled zezadu

Lehký a pohodlný materiál

Látku obleku tvoří 85 % polyesteru a 15 % viskózy. Díky tomuto jedinečnému složení je oblek velmi příjemný na dotek. Podíl polyesteru navíc snižuje mačkavost látky, proto budete vždy působit upraveně.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Intelvi je 6.999 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena obleku: 6.999 Kč
Nová výprodejová cena: 4.299 Kč
Ušetříte: 2.700 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.
Příklad outfitu s vestou SLIM Intelvi
Příklad manažerského outfitu
Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Oborní poradci vám rádi pomohou s výběrem obleku přesně pro vás. Podívejte se, kterou značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že modrý oblek můžete zkombinovat s černou i hnědou společenskou obuví? Prohlédněte si nabídku kožené, ručně šité obuvi BANDI, která se k tomuto elegantnímu obleku dokonale hodí.

Mohlo by vás zajímat