Obleky

Kombinovatelný oblek BANDI Maraneli Petrol

Patříte k mužům, kteří chtějí výrazně zapůsobit v práci a na každé slavnostní události? Pak je originální oblek BANDI Maraneli Petrol šitý na míru právě vám. Do vašeho šatníku přináší nepřehlédnutelný styl, mimořádnou eleganci a všestrannost.

Stylově v každé situaci

Výrazně barevný, kombinovatelný oblek Maraneli nabízí jedinečný komfort pro muže s nekonfekční postavou. Mohou si totiž zvolit zvlášť velikost saka a kalhot přesně na svoji velikost. V tomto originálním modelu vynikne váš osobitý styl na obchodním jednání, oslavě jubilea i na svatbě.

Originální oblek BANDI Maraneli Petrol je skvělou volbou pro váš úspěšný životní styl

S noblesou na svatby

Chcete na svatbě zapůsobit noblesně a výjimečně? Doplňte svatební outfit s oblekem BANDI Maraneli slavnostní bílou košilí s krytým zapínáním, stříbrným motýlkem, kontrastní vestou a kapesníčkem. Originální kombinace vám při svatebním obřadu dodá pocit sebevědomí a mužnost.

Dvojdílný oblek BANDI Maraneli doplněný vestou jako perfektní outfit na svatbu

Výjimečný outfit do zaměstnání

Výrazný modrozelený odstín obleku BANDI Maraneli Petrol zdůrazní vaši eleganci a získá vám respekt na všech pracovních setkáních. Jedinečný model ocení všichni nároční muži, kteří hledají nevšední a nepřehlédnutelný kousek pro denní nošení do svého pracovního šatníku.

Kombinovatelný pánský oblek BANDI Maraneli nechá vyniknout vaši osobnost

Slavnostní elegance

Moderní oblek BANDI Maraneli zkombinujte s klasickou bílou košilí – zdůrazníte tak čistotu designu a originální styl. Nezapomeňte na elegantní kravatu nebo motýlka podle stupně formality dané příležitosti. Zvolte například kontrastní doplňky s decentním geometrickým vzorem.

V kombinovatelném obleku BANDI Maraneli Petrol si získáte respekt a pozornost na každém kroku

Špičkový design a materiál

Pokud vyhledáváte originální kousky ze světa pánské módy, oblek Maraneli je pro vás dokonalou volbou. Moderní látka s vyváženým podílem nejjemnější vlněné příze a elastanu nabízí maximální komfort. Ve spojení s minimalistickým designem oblek získává pečeť neokázalého luxusu.

Kombinovatelný pánsky oblek BANDI Maraneli Petrol – detail

Dokonalý styl a pohodlí

Oblíbený střih Slim Fit ocení muži se štíhlou a standardní postavou a vysokými nároky na pohodlí a styl. Nechá vyniknout silné stránky vaší postavy a poskytne vám přitom maximum volnosti v každé situaci.

Cena pánského saka BANDI Maraneli Petrol je 7.199 Kč
Cena pánských kalhot BANDI Maraneli Petrol je 4.499 Kč


K obleku doporučujeme

Využijte výjimečný potenciál obleku BANDI Maraneli Petrol a vyberte si z nabídky slavnostních košil a stylových motýlků nebo kravat. Ať už si vyberete kteroukoliv z těchto možností pro události, na které se chystáte, vždy budete neodolatelně elegantní.


Navštivte značkovou prodejnu BANDI

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a vyzkoušejte si oblek Maraneli Petrol při šálku lahodné kávy BANDI nebo jiného osvěžujícího nápoje. Odborní poradci vám pomohou s výběrem košil a doplňků a ukáží, jak vše perfektně zkombinovat a doladit k dokonalosti.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat