Obleky

Kombinovatelný oblek BANDI Pontarelli Sabbia

Dejte svému šatníku nový rozměr s letním oblekem Pontarelli Sabbia z kolekce nových modelů BANDI. Originální, pískově-béžový pánský oblek nabízí neomezený potenciál pro vaše stylově svěží outfity. Do zaměstnání, na svatby a další slavnostní události i pro váš volný čas.

Flexibilita bez kompromisů

Nevyhovují vám obleky konfekční velikosti? Pořiďte si kombinovatelný model Pontarelli, u kterého si zvolíte zvlášť velikost saka, kalhot a vesty přesně na vaše míry. Pro ještě větší flexibilitu a maximální eleganci připravili návrháři BANDI tento výjimečný oblek ve dvou střizích.

Pánský oblek BANDI Pontarelli, Slim Fit
Kombinovatelný oblek BANDI Pontarelli – stylový letní model pro moderní muže

Stylové osvěžení na letní slavnosti

Svěží oblek BANDI Pontarelli s nádechem letní pohody je dokonalým spojením stylu a ležérní elegance. Jeho unikátní barevnost, přírodní textura a ryzí krása přímo vybízí k experimentování a tvorbě originálních svatebních outfitů pro klasické a netradiční svatby, oslavy narozenin i odpolední rauty.

Pánský oblek BANDI Pontarelli, Slim Fit
Slavnostní outfit z obleku BANDI Pontarelli, kontrastní vesty a módních doplňků

Elegance a komfort do zaměstnání

Hledáte stylový oblek do zaměstnání pro horké letní měsíce? Skvělou volbou právě pro vás je světlý model Pontarelli. Pro váš dokonalý vzhled v období plném slunce nabízí jedinečnou eleganci a komfort. Do kanceláře, na jednání s obchodními partnery i na služební cesty.

Pánský oblek BANDI Pontarelli, Slim Fit
V originálním obleku BANDI Pontarelli uděláte skvělý dojem v zaměstnání

Luxusní materiál a zpracování

Model Pontarelli vyniká špičkovým zpracováním a designem. Luxusní prodyšný materiál s vysokým podílem vlněné příze a podšívku s měďnatým vláknem zvolili návrháři BANDI s ohledem na letní tepla. Tak, aby oblek vyhovoval vašim vysokým nárokům na pohodlí, kvalitu i styl.

Pánský oblek BANDI Pontarelli, Slim Fit
Detail přírodního béžového odstínu látky obleku Pontarelli s decentní texturou

Pro náročné muže je oblek připravený ve dvou střizích: Slim Fit, vhodný pro všechny štíhlé nebo atletické typy a Tailored Fit navržený tak, aby vyhovoval mužům se standardní a mírně nekonfekční postavou. Nabízí jim více prostoru pro pohyb a dokonalý vzhled.

Cena saka BANDI Pontarelli Sabbia ve střihu Slim Fit a Tailored Fit : 8.495 Kč
Cena kalhot BANDI Pontarelli Sabbia ve střihu Slim Fit a Tailored Fit : 4.495 Kč
Cena pánské vesty BANDI Pontarelli Sabbia ve střihu Slim Fit a Tailored Fit : 4.595 Kč


K obleku doporučujeme

Ke světlému obleku Pontarelli doporučujeme pánské šle. Jako originální doplněk, který osvěží váš jedinečný styl a vaše kalhoty udrží vždy na správném místě. Zastánci klasické elegance zase ocení opasek z pravé hovězí kůže s automatickou sponou.


Přijďte si vyzkoušet oblek a vychutnat skvělou kávu

Navštivte svoji nejbližší značkovou prodejnu BANDI a nechte si poradit od znalců na pánskou módu. Zatímco vy si budete vychutnávat lahodnou kávu či jiný osvěžující nápoj, pomohou vám odborní poradci nakombinovat outfity pro každou příležitost, vybrat vhodnou obuv a doplňky k obleku.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Pánské přechodové kabáty BANDI

Nakupujte v e-shopu

Vyberte si v pohodlí svého domova elegantní společenské a volnočasové košile, bavlněné kalhoty, svetry a roláky, stylové doplňky nebo koženou pánskou obuv. Za pár okamžiků objednáte v e-shopu BandiVamos.cz značkové módní kousky a my vám je co nejrychleji doručíme až domů.

Mohlo by vás zajímat