Obleky

Modrý pánský oblek BANDI, model Bocaneli, Tailored Fit

Jedinečný pánský oblek pro každou příležitost.

Intenzivní tmavě modrá barva obleku je inspirována kamenem Lapis lazuli. Stejně jako polodrahokam bude i tento oblek Bocaneli skutečnou ozdobou svého nositele.

Odstín látky se staví na světlejší konec spektra tmavě modrých barev. Barva je tudíž univerzální, nadčasová a velmi slušivá.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Pro tento oblek bylo navrženo ozvláštnění skrze přirozenou strukturu materiálu.

Střih obleku Tailored Fit je mírně zúžený v oblasti pasu a současně poskytuje dostatek volnosti pohybu. Oblek vás tedy opticky zeštíhlí, zároveň však vyniknou vaše mužné rysy. Je vhodný pro muže střední a štíhlejší postavy.

Oblek je vyroben z látky s vysokým podílem vlny, tak aby splnil požadavky i náročných mužů. Takto vysoký poměr vlny zajistí prodyšnost, měkkost, poddajnost a celkové pohodlí obleku. Vlna zároveň obleku dává nezaměnitelný luxusní charakter.

  • Složení materiálu: 70% vlna, 30% polyester
  • Složení podšívky: 55% polyester, 45% cupro     
  • Kolekce: New Premium Collection
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Oblek těchto charakteristik je vhodný pro denní pracovní účely, středně až výše formální události slavnostního charakteru i neformální společenská setkání.

Manažer
Pro pracovní účely volíme bílou či světle modrou košili, jako doplněk pak matnou kravatu s pruhem či s drobným vzorem.

Pracovní pohovor, promoce
Oblek může být doplněn pánskou vestou SOFIEN Slim nebo TRESANO Tailored, které jsou ze stejné látky jako oblek.

Svatba a jiná denní slavnost (oslava narozenin, výročí)
Pro podpoření výjimečnosti a slavnosti takových dní, volíme k outfitu bílou, případně krémovou košili. Doplňky jsou světlých či pastelových barev.

Podvečerní koktejl, bar (posezení s přáteli, bar, rande)
Originální odstín tmavě modré vyzívá k hravému stylingu. Kombinace obleku s rolákem či trikem a bílými koženými teniskami vytvoří mladistvý, svěží outfit pro neformální podvečerní setkávání.

Ples
Jak je výše uvedeno, tmavě modrý oblek je vysoce univerzální.  Zvolíme-li správnou košili a správný doplněk, nikdo si nebude myslet, že jste si na ples odběhli z práce. Doplňky mohou být jak výrazně texturované, tak hladké s vysokým leskem, vždy v tmavých odstínech.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli
Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Cena pánského obleku BANDI Bocaneli je 14.999 Kč.Tento univerzální typ obleku vám zajistí komfort a pohodlí v práci i ve společnosti.

Původní cena: 14.999 Kč
Nová akční cena: 9.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2023!

Obuv doporučujeme jak černou společenskou (ples), hnědá společenská (denní slavnost, pracovní pohovor, manažer), tak i volnočasová kožená (podvečerní koktejl). A samozřejmě kožený opasek v barvě obuvi.

Mohlo by vás zajímat