Obleky

Modrý pánský oblek COMFORT FIT Ruggion

Stylový oblek pro váš moderní vzhled

Pohodlný oblek Ruggion vás na první pohled zaujme sytě modrou barvou. Skvěle v něm budete vypadat v kanceláři nebo na pracovní schůzce. Také jej perfektně vynosíte do společnosti, například na večeři s přáteli nebo na oslavu jubilea.

Oblek je ušitý v rovném střihu COMFORT FIT. Ten ocení zejména muži standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí.

Oblek Ruggion vyniká jedinečným odstínem modré barvy

Elegantní modř a designové prvky

Modrá je nejoblíbenější barvou mezi obleky a perfektně se hodí téměř pro každou příležitost. Návrhářka Natálie Karlíková navrhla tento originální model, ve kterém vyniknete mezi ostatními muži a uděláte elegantní dojem v každé situaci. Kromě jedinečného barevného odstínu vás také na první pohled zaujmou široké klopy nebo zešikmené kapsy saka, které opticky zeštíhlují postavu.

Oblek Ruggion – Pohled zepředu
Oblek Ruggion – Pohled zezadu

Příjemný materiál

Oblek je ušitý z mimořádně příjemného materiálu. Díky svému složení je nemačkavý a prodyšný. Budete se v něm cítit komfortně na formální akci i na pracovním pohovoru.

Detail praktické podšívky
Oblek Ruggion – Detail klopy

Cena pánského obleku COMFORT FIT Ruggion je 7.699 Kč a jde o dokonalou volbu na svatbu i do práce.

Původní cena: 7.699 Kč
Nová výprodejová cena: 3.849 Kč
Ušetříte: 3.850 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte se poradit do značkové prodejny BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou se správným výběrem. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Hledáte také stylovou nebo elegantní košili? Vybírejte z aktuální nabídky pánských košil v e-shopu a nakupujte z pohodlí domova.

Mohlo by vás zajímat