Obleky

Modrý vlněný pánský oblek TAILORED FIT Pescaro

Elegantní oblek na svatbu i do kanceláře

Výborná kvalita materiálu, stylová barva a pohodlný střih. Těmito slovy je možné charakterizovat středně modrý pánský oblek BANDI Pescaro. Díky kvalitní látce a univerzálnosti střihu i barvy jej vynosíte na společenské akce v průběhu dne, ale i ve večerních hodinách, jako jsou svatba, oslavy jubilea či plesy.  Chybu v něm neuděláte ani ve chvíli, kdy se rozhodnete vzít si jej na pracovní schůzku, případně do kanceláře. Přečtěte si další důvody, proč byste si měli tento pánský oblek do vašeho šatníku pořídit.

Modrý pánský oblek s vestou a motýlkem
Elegantní oblek BANDI Pescaro se ve vašem šatníku neztratí 

Speciální materiál pro každodenní nošení

Návrháři od BANDI mysleli při vývoji obleku Pescaro na muže, pro které není pánský oblek pouze pracovní „uniformou“, ale velmi často jej nosívají do společnosti. Z toho důvodu vybrali pro jeho ušití speciální směsový materiál s vysokým podílem vlny. Přírodní složka zajišťuje prodyšnost látky a správnou cirkulaci tepla. Proto je pánský oblek BANDI Pescaro vhodný pro každodenní nošení na jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání, a to jak v létě, tak v zimě. Další výhodou vlněné příměsi je to, že neabsorbuje pachy. Díky tomu nemusíte tento model tak často nosit do čistírny.

Komfortní střih pro náročné muže

Pánský oblek Pescaro je ušitý ve volnějším střihu TAILORED FIT. Tento střih je velmi oblíbený u mužů štíhlé a standardní postavy, kteří si rádi dopřejí pohodlí a volnost v pohybu. Oceníte jej hlavně v kanceláři, kde vám zajistí dostatek komfortu při sezení.

Zajímavé detaily, které podtrhnou váš vzhled

Na pánském obleku Pescaro vás na první pohled zaujme několik vkusných detailů. Jedním z nich jsou ozdobné překládané knoflíčky na rukávech saka. Jejich orámování ve středně modré barvě dodá vašemu pracovnímu outfitu elegantní nádech.

Je třeba zmínit také unikátní gumový lem v pase kalhot. Díky tomuto praktickému prvku se vám nebude vykasávat košile. Budete tak vypadat upraveně po celý den.

Dalším zajímavým detailem jsou zešikmené kapsy saka. Je všeobecně známo, že takto ušité kapsy opticky tvarují mužskou siluetu. Lichotí především pánům, kteří mají pár kilo navíc a chtějí svou postavu vizuálně zeštíhlit.

Cena pánského obleku Pescaro je 14.299 Kč a ocení jej všichni nároční muži.

Přijďte si pánský oblek BANDI Pescaro vyzkoušet do vaší nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost a střih. Přitom vám doporučí další pánské oblečení a obuv tak, abyste vypadali skvěle. Víte, že u BANDI můžete získat úpravu obleku na míru zcela zdarma? Podívejte se na podmínky akce úpravy obleků zdarma a zjistěte, jak ušetřit za krejčovské služby.

Hledali jste pánské obleky na e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste je tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k obleku určenému do práce se hodí jiné doplňky než do společnosti? Přečtěte si několik tipů, jak správně vybrat doplňky k outfitu do zaměstnání, abyste udělali profesionální dojem.

Mohlo by vás zajímat